Şok Marketlerde Kasa ile Etiket Farklılığı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
A101 de çalışan bir muhterem, kendi mağazasından satın aldığı Vestel üretimi tv nin montajı esnasında kendisinden 20tl aparat ücreti alındı diye Vestel Genel müdürlüğe kurumsal kanaldan yazdırıp ortalığı ayağa kaldırmıştı.

Neymiş? O orada o kadar tv sattırıyormuş da kendisinden neden para alınmış.

''Sen kimsin lan denyo''diyememiş tabi çalışanlar.

İşin kötü yanı ise Vestel efendi parayı alan o çalışanları, A101 çalışanının AYAĞINA KADAR 30km yola gönderip parasını iade ettirtmişti servise.

O A101 çalışanının da ALLAH belasını versin, Kendi koyduğu ''Aparatlardan PARA ALINACAK'' kuralına rağmen para iadesi için emekçi insanları KÖPEK yerine koyan VESTEL in de Allah belasını versin..

Nedne yazdım bunu?

Kendi işlerine gelince hak hukuk gak guguk, İş vatandaşa gelince ''Ya iade et ya da öğleden sonrayı bekle''

Senin de ALLAH belanı versin..
:ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İl genel sorumlusu arayarak özür diledi, mağazaya gitmem halinde aradaki farkın ödeneceğini söyledi. Benim derdim aradaki fark değil, söylem ile eylemin örtüşmemesi dedim. Arada böyle sistemsel hatalar oluyor dedi, o zaman bilgi işlem sorumlunuzu değiştirin dedim... :kas

O şubeyi arada kontrol edeceğimi, bu olayın faturasının orada çalışanlara kesildiğini duyarsam da yaygara koparacağımı söyledim. Artık kaç kaplan gücünde korku verdim bilmiyorum artık. :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt