Şok Market Samsung HG43EJ690UB UHD TV

B Çevrimdışı

blackrebel

Yeni Üye
15 May 2020
35
38
Şok marketlerde 2999TL ye satılan profesyonel otel TV'si olarak geçen Samsung HG43EJ690UB bu fiyata alınır mı?
Ev kullanıcısı için bir kısıtı veya problem yaratacak bir farklılığı var mıdır?

IMG-20200625-WA0009.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
OTELLER İÇİN TASARLANMIŞ BİR CİHAZ. ELLERİNDE KALMIŞ DEMEK Kİ SATMAYA BAŞLAMIŞLAR

B Çevrimdışı

blackrebel

Yeni Üye
15 May 2020
35
38
benim de kafam karıştı bu tvnin smartı nasıldır mesela kısıtlamalı bir versiyon mudur, güncelleme durumu nasıldır. Netflix, youtube gibi uygulamalara erişim sorunu olur mu bilemedim...

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ruslarda bu ürün 50 hz çıkıyor Türkiye sitesinde 100 Hz demiş diğer sitelerde çok bilgi yok

Smart tv özellikleri var yazıyor şok markette çalışan tanıdık birini bulup orda deneyip o şekilde alabilirsiniz

B Çevrimdışı

blackrebel

Yeni Üye
15 May 2020
35
38
Ben araştırdım biraz. Menuler kısıtlamalıymış, wifi açmak için bile gizli menuye girmek gerekiyor. smart apps olarak plex, youtube, spotify gibi çok az uygulamaya yüklemeye açık gibi görünüyor. araştrdığım kadarıyla bu tvyi evde kullananlar bir çözüm bulamamış, farklı yazılım atma gibi vs. yoksa benim gittiğim marketerden birinde vardı. kullanımı özgür olsa alacaktım.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Hiç uğraşmayın o zaman aynı fiyata a101 de satılan 50" toshiba yı alıp hayatınıza devam edin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben araştırdım biraz. Menuler kısıtlamalıymış, wifi açmak için bile gizli menuye girmek gerekiyor. smart apps olarak plex, youtube, spotify gibi çok az uygulamaya yüklemeye açık gibi görünüyor. araştrdığım kadarıyla bu tvyi evde kullananlar bir çözüm bulamamış, farklı yazılım atma gibi vs. yoksa benim gittiğim marketerden birinde vardı. kullanımı özgür olsa alacaktım.

Böylesi de çok saçma ama?
Otel moduna alınmış TV'yi eve satmanın mantığı ne?:kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt