Şok 17 Şubat 2018 [AXER SMART LED TV]

B Çevrimdışı

byaslan

Yeni Üye
6 Şub 2018
8
Şok 17 Şubat Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bugün itibari ile yayınlanan katalogda Axer 40 İnç Full HD Uydu Alıcılı Led Tv satışa sunuldu. İhtiyacı olanların göz atması için katalog aşağıdadır.

Sok-17-Subat-AXEN-40-inc-Full-HD-LED-TV.jpg

SOK-17-SUBAT-Gida-%C3%BCr%C3%BCnleri.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
clearidas' Alıntı:
O fiyata uydu alıcılı 102 ekran tv gayet güzel .

Aslında fiyat normal de, koşullar bizi bu fiyata güzel dedirtecek hale geldi.

Malum kurlar yüksek. İçindeki parçalar ithal. :kornn1:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Cvp: Şok 17 Şubat 2018 [AXER SMART LED TV]

Umut Barış' Alıntı:
clearidas' Alıntı:
O fiyata uydu alıcılı 102 ekran tv gayet güzel .

valla 100 200 tl fazlasına 32 inç philips 32pfs4132  aldı arkadaşım. uydulu smartsız . tv olarak bundan çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum. arada dağlar gibi ekran farkı var. bence çok uygun. tabi dediğin gibi kur etkiliyor ama ikiside kurdan etkileniyor birisi çok uygun diğeri hem ufak hem pahalı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
clearidas' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

valla 100 200 tl fazlasına 32 inç philips 32pfs4132  aldı arkadaşım. uydulu smartsız . tv olarak bundan çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum. arada dağlar gibi ekran farkı var. bence çok uygun. tabi dediğin gibi kur etkiliyor ama ikiside kurdan etkileniyor birisi çok uygun diğeri hem ufak hem pahalı.

Yabancı firmaların ülkemiz tüketicilerine geçirmeye başladıkları artık iyice ayyuka çıktı. TV piyasası çok kısa bir zamanda buna evrildi.

Eskiden birbirine özellik yönünden iki denk ürün bu kadar fiyat farkıyla satılmıyordu. Fiyatlar kıyasıya gidiyordu.

Hatta yerli üreticilerin panelleri eleştiriliyordu fiyatları nedeniyle. Sadece fiyat konusunda mı iyileri takip ediyorlar diye.

Ben her zaman iş görsün yeter modundaydım.
Ama bakıyorum da 3D furyası döneminde koşa koşa o TV'leri alan arkadaşlara, gözlüklerin yerini bile unutmuşlar.
Şimdi 4K paneller yaygınlaştı, 4K çözünürlüğe yeni teknoloji diyorlar. :jeo:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt