Silinen Dosyaları Kurtaran EFSANE Program EASEUS

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sınırlı olmasa süpermiş,gerçi ben testdisk kullanıyorum linux için,fakat bu da ext formatı destekliyor,ama exe tabii,win için program :ok

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Videodaki söz konusu program silinmiş dosyaları geri getirmeye yarıyor. Ama videodaki arkadaş; elektrik gitti, windows boot edemedi, format vs.. Çöken bir bilgisayardan veri kurtarmak silinmiş bir dosyayı kurtarmaktan çok daha kolaydır. Konuyu iyi bağlayamamış bence..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Videodaki söz konusu program silinmiş dosyaları geri getirmeye yarıyor. Ama videodaki arkadaş; elektrik gitti, windows boot edemedi, format vs.. Çöken bir bilgisayardan veri kurtarmak silinmiş bir dosyayı kurtarmaktan çok daha kolaydır. Konuyu iyi bağlayamamış bence..
Aynen katılıyorum ,veriler livecd ile bile kurtarılır,cevabın hoşuma gittiği için yazma gereği duydum :ok

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
- Şimdi burada yanıltıcı veya yanlış kurulmuş bir cümle var. Çöken bir bilgisayar bir daha açılmaz, zatenh açılsa çökmüş sayılmaz. Bu programın mantığı silinen disklerdeki verileri kurtarmak için.
- Bu programın çalışması için de Windowsun çökmemiş olması gerekir. O zaman konu başlığını düzeltmek gerekir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
- Şimdi burada yanıltıcı veya yanlış kurulmuş bir cümle var. Çöken bir bilgisayar bir daha açılmaz, zatenh açılsa çökmüş sayılmaz. Bu programın mantığı silinen disklerdeki verileri kurtarmak için.
- Bu programın çalışması için de Windowsun çökmemiş olması gerekir. O zaman konu başlığını düzeltmek gerekir.
Başlığı düzenledim. :ok

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
videoyu yayıncı youtube a koyunca izlemiştim sanki çöken pc yi onarıyor gibi bir hava vermiş sonradan data recovery (silinen dosya geri getirme) ye bağlamışlar.
çok önemli dosyalar tek hdd de devamlı çalışan hdd de durmamalı en güzel yöntem bulut ve ilaveten dvd ye kayıt. ssd lere de güven olmuyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Silinen dosyaları kurtarmaya yarayan birçok ücretli / ücretsiz yazılım var.
Ama şu bir gerçek, silinen dosyanın yerine fazla dosya yazıldıysa ya da Windows işletim sisteminin o diske dair en son gölge kopyası silindiyse, o dosyayı ne yaparsanız yapın kurtaramıyorsunuz. Ben yakın zamanda böyle bir durum yaşadım, gölge kopyaları silmiş olmam nedeniyle ücretli programla bile geri getiremedim.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Videoyu izlemedim ama herhalde belirtmediğini düşünerek yazıyorum. Konu başlığı aslında doğruydu. Bu programı sadece win üzerinde değil live cd ya usb olarak da, boot edilmeyen pclerde kullanılabilir. Hdd sini sökmek istemediğiniz laptoplarda işe yarıyor. Özetlemem gerekirse hem boot edilmeyen pcler hemde silinen verileri geri getirebilirsiniz.

Dip Not : Ayrıca easeus partition master ile çalışan sistemde hdd nizi mbr den gpt ye veya tam tersi olarak çevirebilir yada istediğiniz formata biçimlendirebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt