Sıfır Bozuk Huawei D15 İade/Değişim ve Servis Sorunu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Arkadaş dipcik gibi bilgisayar üret, sonra gel türkiye operasyonunda çalışan bi'kaç geri zekalı yüzünden itibarın sıfıra insin. Bir de satış sonrası destek olarak iyi bilirdim bunları. Telefon dünyasından silinince diğer taraflara daha çok önem vermeleri gerekirken iyice boşvermişler demek.

Şunu görmemek için ya kör olacaksın, ya temel beyin fonksiyonlarında sıkıntı olacak, ya da kötü niyetli olacaksın. Huawei çalışanlarına yakıştırdığı ihtimallerden birini seçsin.
Bu firma hakkında hiç bir zaman iyi şeyler duymadım ne yazık ki hocam.
Pahalı cihaz alana bile sorumsuz tavır takınıldığını gördüm.

R Çevrimdışı

raufbayraktutan

Yeni Üye
17 Eyl 2021
8
28
Ben tüketici hakemine dilekçemi e-devletten yazmıştım, para iadesi istiyorum diye. Sürecin uzayacağını öğrenince ayıpsız misli ile değişim istiyorum fakat tüketici hakemi dilekçeniz gitti artık değiştiremeyiz isteğinizi diyor. Bunun bir yolu var mı dostlar çünkü laptobun fiyatı şimdiden arttı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ben tüketici hakemine dilekçemi e-devletten yazmıştım, para iadesi istiyorum diye. Sürecin uzayacağını öğrenince ayıpsız misli ile değişim istiyorum fakat tüketici hakemi dilekçeniz gitti artık değiştiremeyiz isteğinizi diyor. Bunun bir yolu var mı dostlar çünkü laptobun fiyatı şimdiden arttı.
Hata sizde, neden acele ettiniz ki?
Ücret iadesi şu dönemde firmaların en sevdiği şey.
Sorarsanız müşteri memnuniyeti bilmem ne derler, yeni cihazı verirken elleri titriyor.

Dilekçeyi geri çekmeniz süreci ileride nasıl etkiler hiç bilmiyorum.
A Adem Helvacı ya sorun.

R Çevrimdışı

raufbayraktutan

Yeni Üye
17 Eyl 2021
8
28
Hata sizde, neden acele ettiniz ki?
Ücret iadesi şu dönemde firmaların en sevdiği şey.
Sorarsanız müşteri memnuniyeti bilmem ne derler, yeni cihazı verirken elleri titriyor.

Dilekçeyi geri çekmeniz süreci ileride nasıl etkiler hiç bilmiyorum.
A Adem Helvacı ya sorun.
E-devletten şikayet ederken belgelerde tüketici hakemine giderek elden değişiklik yapılabilirsiniz yazıyordu. O yüzden şikayeti şimdi yazayım sonra değiştiririm dedim.

R Çevrimdışı

raufbayraktutan

Yeni Üye
17 Eyl 2021
8
28
Aynı sorunla karşılaşan başka insanlar da var. Onlara da aynıları söylenmiş.
Screenshot_20210919-114853_Samsung-Internet.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ben telefon servisleriyle alakalı iyi şeyler duymuştum. Sürekli takip etmiyoruz doğrudur
Ben de takipçisi değilim ama adamların yeni açılan yerinde bile sıkıntı yaşayanı görmüştüm.
Yani reklama gelince iyiler güzeller de, arka taraf öyle değil gibi.
Denetim ve yaptırım olmayınca her marka da aynı durumlar gözlemleniyor maalesef.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri