Siemens Vdo Rd3 teyp servis manuel dosyasi

G Çevrimdışı

gkhn08 

Aktif Üye
13 Mar 2020
78
32
Arkadaslar baslikta belirttigim gibi Siemens Vdo Rd3 teyp icin Cd ses cikisini bulmam icin servis manuel dosyasi lazim internette cok aramama ragmen bulamadim bu konuda bana yardim edebilecek arkadas varmidir.
Aramamdaki neden bluetooht modulu montaji yapicam ve ses cikisini cd ses cikisina baglamam gerekiyor. Mamuel dosyasini bulabilirsem burdan detayli sekilde yapilisini anlatir video yada resimle anlatim yapicam bircok kisinin isine yarar bir uygulama olacaktir. Tesekkurederim

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Aha,bunlar Çankaya'da 150 tl, köye girişteki sevgili alper'e aldım 7 ay önce ,hatta ben 99 tlye aldım ,kendime de alayım dedim kalmamış satıcının beni gönderdiği yerde fiyatı 150 tl idi,almadım tabii :)

Eskinin efsane Japon firmalarındandı Nakamichi, hala öyle midir kalite olarak bilmiyorum.
Piranha, Kawai gibi markalardansa bunu almayı tercih ederim. (Eğer hala kaliteliyse.)

G Çevrimdışı

gkhn08 

Aktif Üye
13 Mar 2020
78
32
Cevaplar ve öneriler için tesekkurederim :) Ben biraz orjinalciyim ah bi su manuel dosyasini bulabilsem cok guzel bir is cikarticam da bulamiyorum ?

G Çevrimdışı

gkhn08 

Aktif Üye
13 Mar 2020
78
32
Aşağıdaki sitede anlatılmış ,inşallah senin cihazdandır :ok

Ustam oncelikle zaman ayirip arastirma yaptigin icin cok tesekkurederim, daha once o siteyi buldum fakat soyle bir durum var bu teyp uzerinde aux cikisi bu sekilde olunca ciddi manada pazazitlenme oldugu konusunda geri bildirim olusturulmus, yapmak istedigim olay tam olarak cd ses cikisini bulabilirsem cd kalitesinde temiz ses alabilicem aldigim bluetooth modunun ses cikisini cd ses cikisina baglamak istiyorum da bakalim arastirmaya devam ediyorum, bilmeden kurcalamakta istemiyorum eldekinden de olurum diye :)
Cevap veren herkese cok cok tesekkurederim. Bir yolunu bulursam burdan yayinlayip belki birilerinede ilham olmus olucam :)
Herkese iyi aksamlar, selamlar sevgiler :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada eklemek isterim uretici firmanin web sitesi uzerinden mail attim ama henuz bir donus alabilmis degilim maalesef.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ustam oncelikle zaman ayirip arastirma yaptigin icin cok tesekkurederim, daha once o siteyi buldum fakat soyle bir durum var bu teyp uzerinde aux cikisi bu sekilde olunca ciddi manada pazazitlenme oldugu konusunda geri bildirim olusturulmus, yapmak istedigim olay tam olarak cd ses cikisini bulabilirsem cd kalitesinde temiz ses alabilicem aldigim bluetooth modunun ses cikisini cd ses cikisina baglamak istiyorum da bakalim arastirmaya devam ediyorum, bilmeden kurcalamakta istemiyorum eldekinden de olurum diye :)
Cevap veren herkese cok cok tesekkurederim. Bir yolunu bulursam burdan yayinlayip belki birilerinede ilham olmus olucam :)
Herkese iyi aksamlar, selamlar sevgiler :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada eklemek isterim uretici firmanin web sitesi uzerinden mail attim ama henuz bir donus alabilmis degilim maalesef.
Hımm,bence kaliteli blendajlı kablo iş görür gibime geliyor ,tabii iyi bir topraklama da gerekir,umarım düşündüğün gibi yaparsın ,bende faydalanırım arşivim için :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri