Siemens Ankastre Fırın HB370560

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
Değerli forum yönetici ve yardımsever arkadaşlarım öncelikle az çok doğru bir şekilde yardım etmek düsturuyla hareket eden tüm tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Sizlerden yardım istememin sebebi bir tanıdığımın ( gerçekten tanıdık ben değilim) sıkıntısına çare bulmak konu başlığında belirttiğim ürün elinde çalışmayacak şekilde beklemekte ürünün nasıl olduysa kartı yanmış serviste stoklarda yok ancak tamir ettirebilirsiniz denmekte fakat şaşırdığım ise kendi internet sayfalarında aynı ürünü satmaya devam ettikleri gözüküyor.
Acaba bu ürünün yeni olarak sağlam kartını bulabilirmiyiz yada nasıl bir yol izleyelim....

Screenshot_2021-01-05-22-10-16-971_com.android.chrome.jpg

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
Şimdi detay öğrenmek için yaptığım konuşmaya istinaden;
*Ürünü almanya'dan yanında getirdiklerini kurmak için servisi çağırıp bağlattıklarını fakat ürün çalışmayınca servis ürünün kartının yanık olduğunu tr de olmadığını ve çözüm olarak ta yukarıda belirttiğim şekilde yönlendirme yapmış...

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Türkiyeden alınan bir ürün değil tüketici Almanya dan gelirken yanında getirmiş. firmanın ithal etmediği bir ürün. buda firma yı ne derece bağlar bilemiyorum.

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
Haklısınız peki bu ürünü çalıştırmak için nasıl bir yol izlememizi tavsiye edersiniz...

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
? şuan tanıdığıma yardım için her yeri araştırıyorum (almanya&ingiltere) yeterki stok olsun ve zorluk çıkmasın...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri