"Seviyorum..."

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
Malumunuz "sosyal medya" dediğimiz ana akım web siteleri (Facebook, Twitter, Instagram) ülkemiz özelinde o kadar kemikleşti ki forum kültürümüz eskiye nazaran oldukça geriledi. Kalbur üstünde birkaç forum var adı sıkça anılan, onların da bir çoğunda canlılık, çok yönlülük, kalıcı bir kutlanıcı kitlesi oluşturma açısından tatminkar değil.

Şöyle bir bakıyorum da TF'de hemen hemen her konuda güzel bir sohbet oluşuyor, fikirler espriler havada uçuşuyor.

Hulasası uzunca zamandır özlediğim o forum kültürünü tevafuken de olsa yeniden yaşamama vesile oldu TF.

O yüzdendir ki "Seviyorum TF'yi".

İyi ki varsınız.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Akıllı telefonların yaygınlaşması ve sosyal medya, içerik okuma olayını azaltmış durumda maalesef.
Video izlemek insanlara daha kolay geliyor.
Bunda hem sosyal medyanın hem de kitap okuma oranının düşük olmasının payı mevcut. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Konu başlığını görünce, bir kaç saat önce okuduğum, değerli hocam Ziya Doğan'a ait bu yazı aklıma geldi. Acaba mı? Dedim ama o yazı olmasa da, o kadar değerli paylaşım olmuş. Teşekkürler...

Screenshot_2019-11-14-19-58-22-844_com.opera.browser.jpg

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
Konu başlığını görünce, bir kaç saat önce okuduğum, değerli hocam Ziya Doğan'a ait bu yazı aklıma geldi. Acaba mı? Dedim ama o yazı olmasa da, o kadar değerli paylaşım olmuş. Teşekkürler...

Screenshot_2019-11-14-19-58-22-844_com.opera.browser.jpg

Çok naziksiniz, çok teşekkür ederim.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Akıllı telefonların yaygınlaşması ve sosyal medya, içerik okuma olayını azaltmış durumda maalesef.
Video izlemek insanlara daha kolay geliyor.
Bunda hem sosyal medyanın hem de kitap okuma oranının düşük olmasının payı mevcut. :bilmiyom

Maalesef ki öyle... İçerik okumadığımız gibi üretmiyoruz da.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bahsettıgınız forumlarda cok uzun zaman gecırdık. Trol hesaplar nedenıyle oraların ne tadı kaldı nede tuzu paylasım yapma ıstedıgımız koreltıldı.

ArTık kendı yuvamızı kurma zamanın geldı gectık derken burayı kurduk. Sagolsun arkadaslar bızlerı yanlız bırakmadı. Enbasta A Adem Helvacı

sonra F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST teraspy teraspy Umut Barış Umut Barış BlackSea BlackSea katılımlarıyla cekırdek kadroyu olusturduk.

Bunun yanında yardımlarını esırgemen Domestos Domestos smili72 smili72 muratala5361 rizeli_53 TKartaL tkartal D NetCaliber catres catres BlackB BlackB digiulama digiulama newrophat newrophat (adı suan aklıma gelmeyen arkadaslar kusura bakmasın sızlerınde emegı buyuk)

aıle,arkadaslık,vefa,dostluk baglarını esas alarak gunden gunde buyumeye devam edıyoruz. IYI Kİ VARSINIZ. ( 2. Ailemsiniz )

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
Bahsettıgınız forumlarda cok uzun zaman gecırdık. Trol hesaplar nedenıyle oraların ne tadı kaldı nede tuzu paylasım yapma ıstedıgımız koreltıldı.

ArTık kendı yuvamızı kurma zamanın geldı gectık derken burayı burduk. Sagolsun arkadaslar bızlerı yanlız bırakmadı. Enbasta A Adem Helvacı

sonra F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST teraspy teraspy Umut Barış Umut Barış BlackSea BlackSea katılımlarıyla cekırdek kadroyu olusturduk.

Bunun yanında yardımlarını esırgemen Domestos Domestos smili72 smili72 muratala5361 rizeli_53 TKartaL tkartal D NetCaliber catres catres BlackB BlackB digiulama digiulama newrophat newrophat (adı suan aklıma gelmeyen arkadaslar kusura bakmasın sızlerınde emegı buyuk)

aıle,arkadaslık,vefa,dostluk baglarını esas alarak gunden gunde buyumeye devam edıyoruz. IYI Kİ VARSINIZ. ( 2. Ailemsiniz )

Kutluyorum sizi. Oldukça başarılı bir girişime imza atmışsınız. Saydığınız kişileri az çok biliyorum. Olması gereken insanları bir araya toparlamaktır lider ve yönetici ruhu. Umarım uzun soluklu olur yolculuğunuz. Sunucu tarafında desteğe ihtiyaç olursa bende çorbaya tuz atmak isterim.

Sevgilerimle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri