Ses izolasyonu hk.

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Merhaba herkese şöle bi sorunum var gizli panjur kutularının iç kısımları boaedex panelden yapıldı fakat ses izolasyonu sıfır.ses izolasyonu yapmak istiyorum en iyi ses izolasyonu sağlayan ürün nedir acaba ? Resmi örnek olarak yükledim.

FC95C04F-429C-48B9-9C6B-EF9F14B45B87.jpg

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Ses izolasyonu özel bir konudur, akustik mühendisliği diye de geçer. Bütçe sıkıntınız yoksa Portekiz Menşei’li ithal mantar ürünlere bakın derim lakin almadan önce temsilcisi firmaya kullanım yerinizi söyleyerek teyit alın. Zira şap altı, duvar üstü…vs zilyon tane ürün var.

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Ses izolasyonu özel bir konudur, akustik mühendisliği diye de geçer. Bütçe sıkıntınız yoksa Portekiz Menşei’li ithal mantar ürünlere bakın derim lakin almadan önce temsilcisi firmaya kullanım yerinizi söyleyerek teyit alın. Zira şap altı, duvar üstü…vs zilyon tane ürün var.
Bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz firma varmı?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz firma varmı?
Var ama işinizin boyutu onları. ilgilerini çeker mi bilmiyorum. Bu tip firmalar büyük inşaat projelerinin akustik tasarımını yapıp malzeme satışı yapıyorlar. Yinede görüşmenizde fayda var.

fixer Çevrimdışı

fixer 

Aktif Üye
10 Kas 2022
86
34
Yumurta kolisi ucgen sunger tarzi urunler ozel ses yalitim elyafi var ama ucuk rakamlar cikiyor.

images.jpeg-55.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt