Servisler cidden vasat durumda

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaslar servisler cidden vasat durumda belli bir saat veriyorlar 2 kere o saati degistirler ilk bu gun 1-4 arasi dendi sonra 4-7 arasi oldu simdi yarina bahaediyorlar saka gibi suan servisin oldugu yere gidip iki cift laf etmek istiyorum onlarla boyle hisey olamaz yani hepsiburada kargo 1 gunde yolluyor servis gelicekte kurucak biz plan yapicaz da ohoooo hikaye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Firma ismi falan vermek istemedim acikcasi genelleme yaptim o yuzden marka falan vermiyoruz ya forumda ?
Forumda marka vermiyor muyuz?

Bütün markaların yedi ceddine diplomatik lisan ile hatır sorduğumuz forumda marka vermiyoruz sen de haklısın :kop

Yalnız bu Hakann da bi işler var, anlamlı anlamsız konularına hep mesaj alıyor :kiskis

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Forumda marka vermiyor muyuz?

Bütün markaların yedi ceddine diplomatik lisan ile hatır sorduğumuz forumda marka vermiyoruz sen de haklısın :kop

Yalnız bu Hakann da bi işler var, anlamlı anlamsız konularına hep mesaj alıyor :kiskis
Abi kalbim temiz benim ? simdi televizyon geldi foto ekliyorum

Oyun yukluyorum simdi sorun yok pcden renk test videosu actim sorun yok hicbir renkte sol altta hafif bir aydinlanma var siyahta cok hafif ama yeni farke ttim onun disinda sorun goremedim panelde rahatsiz etmiyor beni bi baslik acip resimler ekliyimmi ? Bu tv alicaklar icin yaridm olur hem

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

image9ba33eada11c98a8.jpg

Oyun yukluyorum simdi sorun yok pcden renk test videosu actim sorun yok hicbir renkte sol altta hafif bir aydinlanma var siyahta cok hafif ama yeni farke ttim onun disinda sorun goremedim panelde rahatsiz etmiyor beni bi baslik acip resimler ekliyimmi ? Bu tv alicaklar icin yaridm olur hem
Sipariş verdiğin yani diğer konuda görseller paylaşarak yorumlarını ekleyin alacak olanlara bilgi vermiş olursun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

image9ba33eada11c98a8.jpg

O TV Tavan seviyesinde mi banamı öyle geldi?

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O TV Tavan seviyesinde mi banamı öyle geldi?
Adem hocam tv baya 4 5 saatir kullaniyorum renkler cok iyi dolby vision mukemmel renkler 4k falan cok iyi siyahlar asla gri falann degil simsiyah panelden memnunum ama soyle bisey par tv bira dokundum cerceve dandik sıksam kirilcak gibi azicik zorlasam veya ekran ustunde sanki koruyucu cam var dokununca hafif oynuyor gibi sag alti ama asla goruntude aorun yok suan bunlar normal mi panelde siyah veya beyzda gecislerde cok iyi koseler hafif karanlik ama ips panel normal zaten onlar panel cerceve ve cam dandiklifi normal mi

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Başlığı görünce dedim TV geldi kesin bir problem çıktı

Hayırlı olsun kavuştunuz sonunda

Tavana assaydınız yattıgınız yerden daha rahat olurdu

O yükseklikte kullanmaya devam ederseniz bir zaman sonra boyun ağrıları vs başlar makul seviyeye indirmenizde fayda var

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi assagida yer yok ??? oda burasi yahu salon da baska bisey var 10 metre kare oda djsjdjd bu
Sorun yok, benim yatak odası televizyonu da aynı seviyede takılı hatta saırım tavanm ile arasında 10cm var zira ben yattığım yerden seyretmek için bilerek öyle astım lakin ben hareketli aparat kullanıp kafayı aşağı doğru indirdim o nednele sormuştum.

Hem izleme açısının dışında kalırsın hem de sağlıklı değil o şekilde bana göre ramchomania ramchomania kardeşimizin de belirttiği üzere :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt