Selam arkadaşlar,

@xmet@ Çevrimdışı

@xmet@

Yeni Üye
26 May 2018
12
57
Ben Ahmet; Bir süre bir şirketin muhasebe departmanında çalıştıktan sonra asıl işime geri döndüm, şimdi Santiyelerde Elektrik tesisatı, tava döşeme, ,vs işler yapıyorum.bir kaç haftadır boşta olduğumdan geçenlerdeki jvc 4k 50" tv sayesinde bu sıcak grubu görünce foruma üye oldum. Tv yerine projeksiyon benim çok tercih ettiğim bir ürün fakat evdekiler için TV almak gerekti, sizler sayesinde aldık. Elektroniğe ve bilgisayalara dayanamam (birazda yazılımcı) olunca Arduino, Rasrpberry gibi elektronik hobilerlerim var (Şantiyelerde bile yanımda gider) End.Mes.lisesi-Tesfiye mezunu!,AÖF işletme öğrencisiyim . Herkese iyi forumlar dilerim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Hoşgeldın Adaş,
Bende Çekirdekten Yetişme Elektrıkcı Olsamda, Dıplomam Makına/Otomotiv Uzerıne :haha
Alakasız Sektorde Isım Var
Haa Cok Sukur Edındıgımız Bılgılerın Nımetlerını Yıyoruz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba, hoşgeldiniz.
Zamanında meslek lisesinde elektroniğe gitmek istemiştim ailem göndermemişti hey gidi.
İflah olmaz üşengeçlik huyum olmasa şu ülkede iot üzerine çalışan ilk insanlardan biri olurdum, ama gördüğüm kadarıyla son kullanıcı tarafında pek tutmadı bu akıllı ev işi. (Belki ileride tutar.)
Arduino rafta tozlanınca sattım sonra. Bu da böyle bir anımdır. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt