seg tv

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bende seg smart tv var aldım alalı hiç güncelleme gelmedi devamlı baktım hiç güncelleme olmadı mb96 acab bu tvnin güncellemsi varmıdır işin ehli biri yardımcı olursa sevinirim

A Ado

Güncelleme kendisi gelmesi zor olasılık, kaldı ki tv nizin internete kabololu bağlı olması gerekiyor vs.

ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızda hem yükleme yöntemleri ve sonuçları, hem yazılımın kendisi mevcut. İncelediniz mi acaba ?

https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
Güncelleme kendisi gelmesi zor olasılık, kaldı ki tv nizin internete kabololu bağlı olması gerekiyor vs.

ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığımızda hem yükleme yöntemleri ve sonuçları, hem yazılımın kendisi mevcut. İncelediniz mi acaba ?

https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/
ben sitenize yeni üye oldum sizi tesadüfen youtubeden gördüm videolarınızı seyrettim foruma bugün üye oldum belirtmiş olduğunuz konuyu inceleyeceğim ben acemisi olduğum için anlamadığım yeri soarbilirim değilmi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ben sitenize yeni üye oldum sizi tesadüfen youtubeden gördüm videolarınızı seyrettim foruma bugün üye oldum belirtmiş olduğunuz konuyu inceleyeceğim ben acemisi olduğum için anlamadığım yeri soarbilirim değilmi

Tabi ki sorabilirsiniz kardeşim. Çok çok zorda kalan kardeşlerimize telefonla bile destek verdiğimiz olmuştur :ok

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
Tabi ki sorabilirsiniz kardeşim. Çok çok zorda kalan kardeşlerimize telefonla bile destek verdiğimiz olmuştur :ok
çok çok teşekkür ederim bir kaç gün içerisinde tv min seri numarasını ve yazılımını görsel olarak paylaşacağım ne yapmam gerktiğini bana bilale anlatır gibi anlatırsanız memnun olurum

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
Tamamdır ne zaman isterseniz :ok
A Ado, hocam saygılar seg tv min seri numarasını ve ekran görüntülerini paylaşıyorum saygılar

JC3Tn.jpg

JC8m8.jpg

JCl6j.jpg

JCU2M.jpg

JCWAh.jpg

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
A Ado,
Selamlar Değerli Kardeşim;

Sizin tv için aşağıdaki yazılımı yükleyebilrisiniz :ok

Sonrasında görüşlerinizi bizlerle paylaşmaı unutmayınız :ok

hocam saygılar sizin söylemiş olduğunuz yazılımı tv ye yükledim tv şuan hiç açılmıyor ne yapmam lazım seg tv yazıyor tekrar kapanıp tekrar açılıyor kaldı

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
ozan elevli ozan elevli, Tabıkı Sorabılırsınız :ok
Ado' Alıntı:
Selamlar Değerli Kardeşim;

Sizin tv için aşağıdaki yazılımı yükleyebilrisiniz :ok

Sonrasında görüşlerinizi bizlerle paylaşmaı unutmayınız :ok

hocam saygılar sizin söylemiş olduğunuz yazılımı tv ye yükledim tv şuan hiç açılmıyor ne yapmam lazım seg tv yazıyor tekrar kapanıp tekrar açılıyor kaldı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado,

İşte bu nedenle 9X serisinde hep daha isteksiz ve temkinli oluyorum. Halbuki orijinal yazılım

Aşağıda size paylaştığım yazılımı full yönetimi ile yükleyiniz lütfen. Eski versiyonunda çalışmaya devam edecektir. :ok

ozan elevli Çevrimdışı

ozan elevli

Yeni Üye
4 Haz 2018
28
İşte bu nedenle 9X serisinde hep daha isteksiz ve temkinli oluyorum. Halbuki orijinal yazılım

Aşağıda size paylaştığım yazılımı full yönetimi ile yükleyiniz lütfen. Eski versiyonunda çalışmaya devam edecektir. :ok

A Ado, sayın hocam saygılar bu klasör içindeki bütün dosyalarmı flash bellegemi yüklenecek sadece bir tanesimi

Ekran-Alintisi.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt