SEG marka TV wifi Çubuğu

Ozkatot Çevrimdışı

Ozkatot

Yeni Üye
25 Mar 2020
1
54
Selamlar Öncelikle Bu Formu oluşturarak bilginizi bizlerin paylaşımına sunmanızdan dolayı teşekkür ederim. Kulandığım TV Seg marka ve sadece kablolu erişimi var Uyumlu Wifi Çubuğu kullanmam mümkünmü yazılım güncellediğimde kablosuz erişim ayarlarıda yüklenecekmi şimdiden teşekkürler. Tüm Forum kullanıcılarına Sağlıklı günler dilerim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Gereken dongle budur, fakat fiyatı yüksektir;

Ralink marka wi-fi chip'e sahip başka bir dongle bulabilirseniz o da çalışabilir belki.
Ben de bir zamanlar vardı, ihtiyacı olan birine verdim, o yüzden içindeki chip'in modelini söyleyemem. :bilmiyom

H Çevrimdışı

haakan35 

Yeni Üye
30 Ocak 2018
46
Gereken dongle budur, fakat fiyatı yüksektir;

Ralink marka wi-fi chip'e sahip başka bir dongle bulabilirseniz o da çalışabilir belki.
Ben de bir zamanlar vardı, ihtiyacı olan birine verdim, o yüzden içindeki chip'in modelini söyleyemem. :bilmiyom
Farklı marka tv lere göre dongle değişir mi yoksa hepsi aynımı dır ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aleyküm Selam Abi konuyu forumla ilgili bölüme açmışsınız yani yanlış yere açmışsınız arkadaşlar almanız gereken cihazı ilgili mesajda belirtmiş zaten onu taktığınız zaman tv nizin onu otomatikmen algılaması lazım.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Eline sağlık dostum sen gülünce ben sinirliyken sinirim boşalıyor yahu sizleri görünce stres kalmıyo bende hea :clap :clap :hihi :hihi :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Daha yarım gün olmadı başladı bizim patron stres doldurmaya uzun bir süre görmeseniz beni bilinki cezaevindeyimdir :hihi:hihi:haha1:haha1:haha1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Eline sağlık dostum sen gülünce ben sinirliyken sinirim boşalıyor yahu sizleri görünce stres kalmıyo bende hea :clap :clap :hihi :hihi :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Daha yarım gün olmadı başladı bizim patron stres doldurmaya uzun bir süre görmeseniz beni bilinki cezaevindeyimdir :hihi:hihi:haha1:haha1:haha1

Değmez gençliğini mahvetmeye. Borcunu öde kurtul ordan bir an önce. :kas

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
54

Chip modeli, Ralink RT5572 olmalıdır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri