SEG 43SC7600 SMART TV YOUTUBE AÇILMIYOR

A Çevrimdışı

arkenay

Yeni Üye
11 Nis 2020
6
36
Merhabalar herkese hayırlı günler ;

SEG 43SC7600 marka modele ait televizyonum youtube logosunda kalıyor , tarayıcıdan internete giriş yapabiliyoruz fakat tarayıcıdanda Youtube'yi açmaya kalktığımda da uygulamaya atıyor yine logoda takılıyoruz kalıyoruz . Aynı SEG 43SC7600 marka ve modele ait Tvsi olan bir arkadaşımız usb'den yazılım atarak problemi çözmüş , bizim servis Menü kısmı mb96 o arkadaşın ise mb97 ama marka modeller birebir aynı , acaba bizde o yazılımı kullansak çözermiyiz ? acil yardımlarınızı bekliyorum iyi günler

WhatsApp-Image-2020-04-11-at-15.10.38.jpg

A Çevrimdışı

arkenay

Yeni Üye
11 Nis 2020
6
36
Hayir olmaz,yüklenemez ikisi farkli yazilim.Forumdaki android box tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

mb96 'ya yazılım atamıyormuyuz? Ben vestelim Mb96 yazılımını indirdim acaba seg'e yüklenirmi o yazılım ? servis menü kısmınlarını inceledim kodlar birebir aynı gibi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Mb96 larda youtube sorunu yazilimlarla düzeltmek icin vestel güncelleme cikarmisti,ama cok problem ortaya ciktigi icin yazilim kaldirildi.Youtube sorununu mb96 icin cözen bir yazilim yok.
Güncelleme yazilimlari marka gözetmeksizin yüklenebilir.Full yazilimlar tv lerin seri numaralarina göre ayri ayridir,farkli tv ye ait yazilim yüklendiginde sorunlar ortaya cikabilir..

A Çevrimdışı

arkenay

Yeni Üye
11 Nis 2020
6
36
F fikoloji Hocam sizinde yorumlarınızı bekliyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mb96 larda youtube sorunu yazilimlarla düzeltmek icin vestel güncelleme cikarmisti,ama cok problem ortaya ciktigi icin yazilim kaldirildi.Youtube sorununu mb96 icin cözen bir yazilim yok.
Güncelleme yazilimlari marka gözetmeksizin yüklenebilir.Full yazilimlar tv lerin seri numaralarina göre ayri ayridir,farkli tv ye ait yazilim yüklendiginde sorunlar ortaya cikabilir..

MB96 CORE V376S update dosyası elimde hocam bu yazılımla vestelde çözenler olmuş seg'de acaba çözermi :) İnsan ikilemde kalıyor bu güncellemeler tvyi kullanılamaz halede getirebilir değilmi?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

MB96 CORE V376S update dosyası elimde hocam bu yazılımla vestelde çözenler olmuş seg'de acaba çözermi :) İnsan ikilemde kalıyor bu güncellemeler tvyi kullanılamaz halede getirebilir değilmi?
güncelleme yazilimi ayni karta sahip her tv ye yüklenebilir marka farkliligi önemli degil.Fakat bu yazilimi yükleyen üyelerde baska sorunlar ortaya cikmis.Cikan sorunlar hakkinda bilgim yok ,cözülebilir sorun mudur onuda bilmiyorum.risk almak isterseniz siz bilirsiniz..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

hosbulduk gerekli bilgiyi vermiş ne yazıkki elimizden bişey gelmez. android box öneririz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki bu sürüme tekrar nasıl dönebilirim

IMG_20200420_224644.jpg

Teşekkür ederim ,fakat ben mb96 s376f yazılımı atmıştım tv de hafif titreme başladı ?
farklı konuda mesajınız var ve ben karışmasını istemiyorum oradan takip yapıyorum :)

Geri
Üst Alt