Seg 39" 39226b güncel yazılım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
IMG_20220131_181649_156.jpg
yanlış yazılım attım cihaz açılmıyor.Full yazılım talimatındaki gibi ok tuşa basarak TV fişe takıyorum.yine logo geliyor mavi ekrana dönüyor.desteklerinizi bekliyorum
Yazılım link

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

H Çevrimdışı

hakkı010101

Yeni Üye
31 Ocak 2022
4
40
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
denedim olmuyor usta.lamba normal yanıp sonuyor vestel logo geliyor sonra mavi ekran

Y Çevrimdışı

yabanci1907

Yeni Üye
12 Ocak 2021
2
36
Linkteki yazılımı deneyin.

Kumanda üzerindeki OK tuşu ile yüklenecek
Ustam iyi akşamlar. Yazılım güncellemesi sırasında sistem çöktü. Vermiş olduğunuz yazılımlardan v066a yi kullanarak yazılım sorununu bayağı uğraşlar sonunda çözdüm. Lakin artık TV den ses gelmiyor. Kulaklıkla denedim ses var. Ama dahili hoparlörlerden ses gelmiyor. Yazılımsal sorun dan mi kaynaklaniyor yoksa donanımsal sorunlu oluşmuştur. TV 39226b. Seg marka

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Ustam iyi akşamlar. Yazılım güncellemesi sırasında sistem çöktü. Vermiş olduğunuz yazılımlardan v066a yi kullanarak yazılım sorununu bayağı uğraşlar sonunda çözdüm. Lakin artık TV den ses gelmiyor. Kulaklıkla denedim ses var. Ama dahili hoparlörlerden ses gelmiyor. Yazılımsal sorun dan mi kaynaklaniyor yoksa donanımsal sorunlu oluşmuştur. TV 39226b. Seg marka
Size yazılım verilmedi ki bulduğunuz her yazılımı yüklemeyiniz. Tv arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

Y Çevrimdışı

yabanci1907

Yeni Üye
12 Ocak 2021
2
36
Size yazılım verilmedi ki bulduğunuz her yazılımı yüklemeyiniz. Tv arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

WhatsApp-Image-2022-05-30-at-23.14.03.jpg

ustam kusuru bakma diğer konular içerisinde mb82 için yazılımlar olunca aynı oluyor diye düşündüm. dün gece saaat 02:00 ye kadar uğraştım en son pes ettim.

Linkteki yazılımı deneyin.

Kumanda üzerindeki OK tuşu ile yüklenecek
ustam üst taraftaki tv ile arka yazıların tamamı aynı olduğu için ona verdiğin cevaptaki v077 yi kullandım. ve şuan sorunsuz çalışıyor. ilginiz ve destekleriniz için çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt