SEG 32226B 32" TV Ekran Gelmeme Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

merthanvr

Yeni Üye
5 Mar 2024
6
23
Yazılı televizyon modelini 2. monitör olarak duvara monteli PC'ye bağlı kullanıyorum.
Sol altındaki kırmızı ışık bazen tamamen olmuyor, bazen sabit oluyor, bazen de yanıp sönüyor (sürekli olarak), bu durum ne zaman kumandadaki en sağ üstteki power tuşuna basarsam oluyor. Genellikle ya ekran hiç gelmiyor, bazen de SEG yazısı saniyelik gelip gidiyor. Bu sorunu yaklaşık 1-2 haftadır yaşıyorum, bazı günler direk sorunsuz geliyor bazı günlerde ise bu problemi yaşıyorum. Ne yapmam gerektiğini anlamadım. Arka etiketin net görselini ekte bıraktım, tam yazılım mı atmam lazım, kurtarma yazılımı mı atmam lazım vs. detaylı bilgilendirme yapılırsa sevinirim. Konuya ek olarak televizyon uzun süredir biz de, anakartının değiştiğini düşünmüyorum ve bilmiyorum, eğer olur da açılırsa menüden anakart modeline bakıp buraya edit ile ileteceğim. O'nun dışında yazılım sonucunda tv bozulma riskini alıyorum, zaten şu an hiç işime yaramıyor :), Sevgiler.

IMG_75936f116d44952f368f.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

merthanvr

Yeni Üye
5 Mar 2024
6
23
resim_2024-03-11_025800909.png

Ek: Bilgisayar ekranı okuyor, ancak televizyon ekranına görüntü gelmiyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bir konu daha açarsanız ve size yazılanları okumazsanız forum kuralları gereği uzaklaştırılacaksınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt