Satılık SIFIR Baseus Çoklu Şarj Kablosu - 4 Çıkışlı (Apple Lightning + Android Micro USB + Type-C)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Merhaba Arkadaşlar,

Gittigidiyor da satış yaptığım zamanlarda almış olduğum 4 adet Baseus marka kabloyu henüz alıcılarıyla buluşturamamıştım,

Bunlardan birini kendi Notebook satışında hediye olarak alıcıya yollamıştım, birini de iş yerinde kendim kullanıyorum,

Type-C çıkışlı telefonumu şarj ederken, bir yandan da micro usb girişli powerbank ı şarj edebiliyorum, 2 Lightning çıkışları boşta duruyor, bazen apple ürünleri kullanan arkadaşlarıma da kabloyu ödünç veriyorum, kullanıyorlar.. Kablosu olanlar için değil de, olmayanlar için bu şekilde 4'lü kablo tercihi yapılabilir,

Ben Aliexpress in Official Baseus Store sinden alım yapmıştım; FİYAT: 6,99 USD ==> 42 TL

Şuanda Gittigidiyorda x bir satıcının ilanı; FİYAT: 68 TL ve farklı satıcılarda daha yüksek fiyatlar söz konusu...

Elimdeki kabloların biri 2 x Lighting + 1 Micro + 1 TYPE-C diğeri ise 2 x Micro USB + 1 Lightning + 1 TYPE-C şeklindedir.

Fiyat olarak 50 TL düşünüyorum, alım durumunda ücretsiz kargo PTT ile gönderim sağlarım, İstanbul içi 40 TL elden teslim edebilirim.

Kablonun açık halinin görselleri aşağıdaki gibidir, dediğim gibi açık olanı ben kullanıyorum, diğer 2 ürün ağzı kapalı orjinal jiletanindedir;

Stok foto resimlerine Aliexpress linkinden ulaşabilirsiniz, Google da da Baseus 4in1 kablo diye aratabilirsiniz, aklınıza takılanları bu başlık altından sorabilir diğer ilgili arkadaşların da cevapları görmelerini sağlayabilirsiniz...

IMAG1498.jpg

IMAG1496.jpg

Kapalı sıfır poşetli, jilatinli halinin görselleri;

IMAG1494.jpg

Son düzenleme:
emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Değerli Forumdaşlar,

Satış şeklinde açtığım bu 2 çoklu kabloyu bir proje kapsamında kullandım, 2sinin de poşedi açıldı ve 1 kere kullanıldı,

1 tanesini forumdan birine hediye etmek istiyorum eğer isterseniz, kargosunu PTT ile karşı ödemeli göndermek şartıyla,

Buradan ya da özelden yazan ilk kişiye biri benden hediyedir,

İyi forumlar.

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Ben isterim ama daha çok ihtiyacı olan biri varsa ona gitsin. İkinci seçenek olayım hocam. Kesenize bereket, saygılar...
Size göndereyim birini tamamdır;

Elimdeki kabloların biri
2 x Lighting + 1 Micro + 1 TYPE-C
diğeri ise
2 x Micro USB + 1 Lightning + 1 TYPE-C
şeklindedir. Diğer tekini kendime yedek ayıracağım.

Hangisini istersiniz, adres iletişim bilgilerinizi özelden paylaşınız, yarın çıkarırım kargoyu PTT ile, Güle güle kullanın, kullandıkça forumu hatırlayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri