Satılık Next 2053hd (hvec) ve Kanky Hd uydu alıcıları.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Next kany hd uydu alıcı, kırmızı kasa, yeni mavi menülü son yazılım yüklü. fiyat 100tl. kutusunda, kumanda, hdmı kablo, adaptör ve kumanda gözü ile birlikte.

Next 2053 kutulu ve faturalıdır, garanti süresi devam ediyor free server ve free iptv 280gün (9ay) daha süresi var. fiyat 210tl.

C Çevrimdışı

capoero 

Yeni Üye
5 May 2020
10
45
Next 2053 hala duruyormu?
bu cihaza başka yerden satın olduğumuz İptv üyeliğini girebiliyormuyuz kolayca yoksa sadece kendi İptv sistemini mi kullandırıyor? Henüz youtube da incelemesini izlemediğimden yazmış oldum.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
bu cihaza başka yerden satın olduğumuz İptv üyeliğini girebiliyormuyuz kolayca yoksa sadece kendi İptv sistemini mi kullandırıyor? Henüz youtube da incelemesini izlemediğimden yazmış oldum.
Next'in yeni ürettiği tüm cihazlarda elle ip tv girme ve kendi ip tv özelliği mevcuttur.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Merhaba hayır durmuyor satıldı, satılalı çok oldu. Bu modele son güncelleme ile iptv özelliği eklenmiş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri