Satılık HD Uydu Alıcıları

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Cihazlar ihtiyaç fazlası olup, görselleri eklendi

Hiremco turbo iptv mini uydu alıcı, kumandanin pil kapağı ve harici kumanda gözü mevcut değildir, free iptv yeni aktif edildi. Fiyat 420tl

Next Trend HD UYDU ALICI, Next kanky hd modelinile aynibolup trendyol için özel üretilen turuncu renk cihaz. 200tl. Kargo alıcıya aittir.

Techfit Mini HD uydu alıcı, sorunsuz çalışıyor 170tl. Kargo alıcıya aittir.

Redline G440 HD Uydu alıcı (kasalı) gx6605s işlemcilidir, süresiz free iptv ulusal kanallar, cccam ve xtream desteği bulunur, fiyat 180tl. kargo alıcıya aittir.

Premium mini hd uydu alıcı, gx6605s işlemcilidir, bir çok cihaza dönüştürülebilir. Premium hd (nustcam free) yazılımı yüklüdür. fiyat 180tl. kargo alıcıya aittir.

Son düzenleme:
Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
Ondan da önceleri 30 derecede "şeyler" vardı sevgili necati, eee, amosa ne demeli ,aha,alper geliyor sustum neme lazımmm :haha1
Hispasat unutulur mu hiç. Hele 5 derecede Sirius vardı, en dandik cihazlara bile düşmüştü. :haha

Ondan da önceleri 30 derecede "şeyler" vardı sevgili necati, eee, amosa ne demeli ,aha,alper geliyor sustum neme lazımmm :haha1
Bu hobi sayesinde sizler gibi güzel dostlar edindim, Necati abinin softcamları az kullanmadık. server ve iptv işi çıkınca emü devri kapandı.
Sırf o AES keyleri ayrıştırmak için Microsoft Excel'de program bile yazmıştım. Hemen kopyala-yapıştır 2 dakikada hazırdı dosya :haha
Ama çok güzel günlerdi o günler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Hispasat unutulur mu hiç. Hele 5 derecede Sirius vardı, en dandik cihazlara bile düşmüştü. :haha
Sırf o AES keyleri ayrıştırmak için Microsoft Excel'de program bile yazmıştım. Hemen kopyala-yapıştır 2 dakikada hazırdı dosya :haha
Ama çok güzel günlerdi o günler.

Sirius ,evet nasıl unuttum ,ya o el yapımı kartlara ne demeli :hihi O kartlarla alakalı ilginç anılarım da var :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri