• (Ehtiyar.Alocum,Emmi,Dede), trkkrsy , tkartal Doğum gününüz kutlu olsun. İyi ki Varsınız...

SATILIK 1 GÜNLÜK PS4

kaya.cihat92

Bronz Üye
6 Kas 2017
388
28

Aradaki tek fark 2. kol olması sanırım? Ki kol kutusunun üzerinde fiyat etiketi var sanırım, siz 2. kolu ayrı almışsınız galiba?
Evet 2.kol ekstra alindi ve +1 oyun daha verilecek

BlackB

Bronz Üye
25 May 2018
449
63
36
hocam benim ihtiyacım yok fakat rakam yüksek değil mi? ayrıca taksit imkanı da yok..

şuanda amazondan alsam aynı konsolu oyunlarla birlikte 1800 lira 6 taksitle.. üstüne birde sony eurasia garantili kol alsam 300 lira (6 taksitle), toplam 2100 eder.

yanlış anlamayın ama tok satıcı fiyatı olmuş bu 🤓

kaya.cihat92

Bronz Üye
6 Kas 2017
388
28
Suan amazonda 1899 lira doğubankbilisim satiyo sony garantili mi belli degil kaldi ki bu fiyatlar pazartesinden itibaren artacak kol + makine 3200 liraya gelecek

cht199

Aktif Üye
5 Kas 2017
13
3
Herkes istediği fiyata satmakta tabiki özgür serbest piyasa ancak bu konsol geçen hafta Amazon.com.tr de 1490 gibi bi rakama satıldı ve kol 230 gibi bir rakama satıldı kampanya ile . İyi alışverişler

kaya.cihat92

Bronz Üye
6 Kas 2017
388
28
sony garantili degil onlar amazon garantili.ariza durumunda sony birebir degisim yaparken digerleri tamir yoluna gidiyolar.fiyatta elbet ufak bi oynama pazarlik payi olabilir ama mezarciliga gerek yok

Let's _be_ honest

Prestijli Üye
Silver Üye
30 Mar 2018
671
93
Şurada şu kadar, öncesi bu kadara satıldı gibi mesajların kimseye bir faydasının olacağını sanmıyorum.

Zaten ilgili arkadaş bakar diğer sitelere vs yerlere karşılaştırır, almak istiyorsa kendisine uygun geliyorsa alır, gelmiyorsa almaz.

Şahsen benim satışın olsa idi, yönetimden rica edip bu konunun silinmesini talep eder ve detaylarıyla yeni ilan açardim.

Üst Alt