Şarjlı Vidalama Tavsiyesi

Ömer Çolak Çevrimiçi

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29

Darbeli olan versiyonunu kullanıyorum ama mobilya için bu yeterlidir herhalde.

Fırçasız olması elzem ki bunu muhtemelen benden iyi biliyorsunuz.

Bu makineyi sanayide hiç titiz kullanılmayan haliyle görüp beğenmiştim. İkea mobilya biriminde de bu markanın ürünlerini görünce güvenim iyice arttı. Kendim aldım iki yıldır kullanıyorum ve geçen gün babama da aldım.

Batarya konusunda benim gibi bu işin profesyoneli olmayan biri için çok şaşırtıcı performans veriyor. Bir bataryanın yoğun kullanımda günü kurtarabileceğine inanıyorum.

Bazen kampanyaları oluyor, çift batarya dahil satılıyor. Zaten kasım ayındayız. Bu ayın 3. haftasına kadar beklerseniz ne olur bilmiyorum hem Kasım hem de Cuma indirimleri için.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,716

Bu makineyi sanayide hiç titiz kullanılmayan haliyle görüp beğenmiştim. İkea mobilya biriminde de bu markanın ürünlerini görünce güvenim iyice arttı. Kendim aldım iki yıldır kullanıyorum ve geçen gün babama da aldım.

Batarya konusunda benim gibi bu işin profesyoneli olmayan biri için çok şaşırtıcı performans veriyor. Bir bataryanın yoğun kullanımda günü kurtarabileceğine inanıyorum.

Bazen kampanyaları oluyor, çift batarya dahil satılıyor. Zaten kasım ayındayız. Bu ayın 3. haftasına kadar beklerseniz ne olur bilmiyorum hem Kasım hem de Cuma indirimleri için.
60nm mobilya kurulumu için yeter artar bile fiyatta uygunmuş :ok

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22

Hocam ilginiz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Fırçasız 60Nm ve 4.0Ah bataryalı olan versiyonu en uygun olarak bu linkten buldum. Sanırsam birebir önerdiğiniz ürünün bataryalı hali

Ömer Çolak Çevrimiçi

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Hocam ilginiz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Fırçasız 60Nm ve 4.0Ah bataryalı olan versiyonu en uygun olarak bu linkten buldum. Sanırsam birebir önerdiğiniz ürünün bataryalı hali

Ürünü çok seçmedim, fırçasız olması birinci önceliğiniz olsun. Tork ve darbeli özelliklerine göre seçebilirsiniz. Fırçasızlara 10 yıl motor için garanti veriyor ama bu her üründe geçerli mi ve nereden alırsanız geçerli bunları bilmiyorum.

Sizin linkteki ürün benim attığımın darbeli versiyonu. Esasen daha bile iyisi. Ben bildiğim yerden attım sadece, farklı platformlardan almak tabi mantıklı. Ama benim önerim 10 yıl garanti konusunu satıcıya veya Einhell'e sormak. Bu güzel avantaj gerçekten önemli olabilir profesyonel kullanımda.

Satın aldıktan sonra ürünü kaydedip bu motor garantisini veriyor. O yüzden her yerde geçerli olabilir ama emin olmak gerek. Duruma göre fiyat farkına göğüs germek mantıklı olabilir.

Geri
Üst Alt