Şarjlı el süpürgesi batarya değişimi hakkında

M Çevrimdışı

Melih

Yeni Üye
14 Kas 2018
2
Merhaba;
5-6 senelik Fakir RCT 144 şarjlı el süpürgemin bataryası artık şarj tutmamaya başladı. Çok çabuk şarjı bitiyor. Artık satışta ve üretimde olan bir ürün değil sanırım.
İnternette yedek bataryalar satılıyor fakat güvenilir midir bilemedim.
Yeni batarya almaya değer mi yoksa yeni bir süpürge mi almamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba;
5-6 senelik Fakir RCT 144 şarjlı el süpürgemin bataryası artık şarj tutmamaya başladı. Çok çabuk şarjı bitiyor. Artık satışta ve üretimde olan bir ürün değil sanırım.
Yeni batarya almaya değer mi yoksa yeni bir süpürge mi almamı tavsiye edersiniz?
parça fiyatı ?, yeni fiyatı? karşılatırıp değermi görün. Yeni çoğu ürün elinizdeki gibi sağlam olmayabilir. karar mercisi sizde :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Merhaba;

Benimde süpürgenin pil performansı kotu durumdaydı 15gün önce pilsitesinden sıparıs gectım.

eski piller 3.6v 1200mah'dı. 2200mah degerlı pıl tercıh ettım 40tl . suan mutlu mesutuz.

20181014_172557.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri