Samsung UE55MU700 model tv paneli kırıldı pamuktan yapılmış ucuza yaptırılırmı

O Çevrimdışı

Onurata

Yeni Üye
25 May 2019
7
36
Samsung modeli UE55MU700 tv aldım. Taksitlerini hala ödüyorum. Paneli kırıldı servisi aradım bana whatsaptan fotoğraf atın. Biz size fiyat söyleyelim dediler. Attım tam 2500 TL diyince şoka uğramadı değil. Asıl üzücü olan panelin tv yi silerken kırılması hassaslığa bakın... Bu konuda yardımcı olabilecek varsa ulaşırsa sevinirim

IMG-20181220-WA0020.jpg
IMG-20181216-WA0013.jpg
IMG-20181220-WA0018.jpg
IMG-20181220-WA0019.jpg

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Yanlış değilse tam ortadaki çatlağa biraz fazla basınç olmuş acaba siz evde yokken çocuk kumanda felan fırlattıda mı kırıldı. Geçmiş olsun yaptırmaya değer mi bilemem

O Çevrimdışı

Onurata

Yeni Üye
25 May 2019
7
36
silerken kırıldığını düşünmüyorum
Hocam inanın silerken kırıldı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yanlış değilse tam ortadaki çatlağa biraz fazla basınç olmuş acaba siz evde yokken çocuk kumanda felan fırlattıda mı kırıldı. Geçmiş olsun yaptırmaya değer mi bilemem
Yok ben sildim zaten

Hocam inanın silerken kırıldı

Yok ben sildim zaten
Teşekkürler bu arada

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bizim zamanında yeni çıktığı gibi, bir dünya para verip aldığımız telefonun ekranı catlamisti.
Kendi kendine. Tüketici hakem heyetine sorduk, alanında uzman bir telefoncunun rapor vermesi gerek dedi.

Telefoncuya sorduk, abi bunlar kendi çatlaması olmaz dedi.

Mecburen kullandık, hala kullanıyoruz.

Fakat hocam sizin ki gerçekten çatlama falan değil, direkt darbe almış gibi duruyor.
Geçmiş olsun.

O Çevrimdışı

Onurata

Yeni Üye
25 May 2019
7
36
Bizim zamanında yeni çıktığı gibi, bir dünya para verip aldığımız telefonun ekranı catlamisti.
Kendi kendine. Tüketici hakem heyetine sorduk, alanında uzman bir telefoncunun rapor vermesi gerek dedi.

Telefoncuya sorduk, abi bunlar kendi çatlaması olmaz dedi.

Mecburen kullandık, hala kullanıyoruz.

Fakat hocam sizin ki gerçekten çatlama falan değil, direkt darbe almış gibi duruyor.
Geçmiş olsun.
İnanın ben sildim tvyi. Nasıl oldu anlamadım bile. Sildikten sonra açtım ve gördüm. Şimdi aslında bunların parçaları pahalı. Aslında parçayı bulabilsem bir tv tamircisine de taktırsam çok güzel olurdu. Maliyeti düşürmek maksadıyla

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
İnanın ben sildim tvyi. Nasıl oldu anlamadım bile. Sildikten sonra açtım ve gördüm. Şimdi aslında bunların parçaları pahalı. Aslında parçayı bulabilsem bir tv tamircisine de taktırsam çok güzel olurdu. Maliyeti düşürmek maksadıyla
Forumda bu konuda size yardımcı olabilecek yeni bir konu var. Oraya da yazınız A Ado üstad elinden geldiğince size yardımcı olacaktır.
Tekrar geçmiş olsun.

O Çevrimdışı

Onurata

Yeni Üye
25 May 2019
7
36
Forumda bu konuda size yardımcı olabilecek yeni bir konu var. Oraya da yazınız A Ado üstad elinden geldiğince size yardımcı olacaktır.
Tekrar geçmiş olsun.
Teşekkürler... Acaba konunun ismi yada linkini atabilirimsin şimdiden çok sağol

Bastırsanız belki kırılır diye tahmin ediyorum, geçmiş olsun.

A Ado
Hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim. Acaba yaptırmak için bir çözüm öneriniz varmı ve Adem hocam A Ado

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Teşekkürler... Acaba konunun ismi yada linkini atabilirimsin şimdiden çok sağol

Hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim. Acaba yaptırmak için bir çözüm öneriniz varmı ve Adem hocam A Ado

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri