samsung UE40D6000 anakart arızası

H Çevrimdışı

Hkmrc

Yeni Üye
30 Eki 2019
3
37
samsung televizyonumda görüntü ve ses bir anda gitti,ekran ışığı var ama görüntü yok siyah ekran var. yetkili servis ana kart bozulmuş ve fiyat 550 işçilik 120 istedi. ancak 6 ay garanti veririz tekrar bozulabilir dedi. söktüm tvyi anakartı çıkardım tabi işten anlamam ancak en azından yanık veya kararmış biryer yok. kütahya da tamir yaptırabileceğim biryer yok.bunun tamiri mümkün müdür? tamirini yapan veya yapan yeri bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

IMG_20190412_2126051.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ankara veya eskişehirde biryer olursa ulaşmam çok zor olmaz.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Anakartı tarafımıza sevk ediniz, Tamiri mümkün ise yapar, değil ise kırık paneli olan tv lerden sağlam kart tedarik eder ulaştırırız size.

Yalnız Servisin bu karta 550 ve işçiliğe 120tl istemesi beni işkillendirdi açıkçası, Samsung kolay kolay böyle düşük fiyatlar vermez, o nedenle dilerseniz tv yi komple yollayın bize, belki de bir yazılım sorunudur belli olmaz (Tamamen farazi bilgidir, umut oluşmasın sizde) Eğer anakart aslında değişmeyecek ise çok çok daha düşük bütçeler ile durumu kurtarabilirsiniz :ok

H Çevrimdışı

Hkmrc

Yeni Üye
30 Eki 2019
3
37
Anakartı tarafımıza sevk ediniz, Tamiri mümkün ise yapar, değil ise kırık paneli olan tv lerden sağlam kart tedarik eder ulaştırırız size.

Yalnız Servisin bu karta 550 ve işçiliğe 120tl istemesi beni işkillendirdi açıkçası, Samsung kolay kolay böyle düşük fiyatlar vermez, o nedenle dilerseniz tv yi komple yollayın bize, belki de bir yazılım sorunudur belli olmaz (Tamamen farazi bilgidir, umut oluşmasın sizde) Eğer anakart aslında değişmeyecek ise çok çok daha düşük bütçeler ile durumu kurtarabilirsiniz :ok
İletişim için telefon adres alabilir miyim?

H Çevrimdışı

Hkmrc

Yeni Üye
30 Eki 2019
3
37
Selamlar, 05550951148 i arayabilirsiniz, Telefonu bana ulaştırırlar ofisten :ok
Teşekkür ederim adem hocam tvyi komple yollamak biraz masraflı olabilir diye düşünüyorum adresinizi aldım, memleketim Karabük, Eskişehir Ankara üzerinden gittiğim de oluyor, Eskişehir veya Ankara da tavsiye edebileceğiniz biryer var mı? Oralara tv yi ulaştırmam daha kolay

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teşekkür ederim adem hocam tvyi komple yollamak biraz masraflı olabilir diye düşünüyorum adresinizi aldım, memleketim Karabük, Eskişehir Ankara üzerinden gittiğim de oluyor, Eskişehir veya Ankara da tavsiye edebileceğiniz biryer var mı? Oralara tv yi ulaştırmam daha kolay
Yani bulunduğunuz veya yakın olduğunuz bölgelerin yetkili servislerinden başka tavsiyede bulunmam pek doğru olmaz bu durumda. Çok yakın tanıdık olmadıkça bu konularda aracı olmak da tehlikeli malum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt