A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir ürün sökerken en istenmeyecek şeylerden biri o plastik çenelerin kırılması. :hihi
Şahsi düşüncem, sistemin oldukça saçma olduğu yönde Umut kardeşim.

Bunların bir de iç kısmı yay düzenekli olanları var, kapaktan 5cm içerideki çeneleri o esnek yay tipli tel tutuyor. İstediğin yöntemi kullan, yılların Samsung servisi arkadaşım dahil olmak üzere açarken mutlaka fire veriyorsun.

Yani şunu bizim Vestelci ler yapsa inan burada demediğimizi bırakmayız ama bu adamlar yapınca ben şaşkınlık ile sustum nedense :alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Şahsi düşüncem, sistemin oldukça saçma olduğu yönde Umut kardeşim.

Bunların bir de iç kısmı yay düzenekli olanları var, kapaktan 5cm içerideki çeneleri o esnek yay tipli tel tutuyor. İstediğin yöntemi kullan, yılların Samsung servisi arkadaşım dahil olmak üzere açarken mutlaka fire veriyorsun.

Yani şunu bizim Vestelci ler yapsa inan burada demediğimizi bırakmayız ama bu adamlar yapınca ben şaşkınlık ile sustum nedense :alala

Bence de, bir vida koymak bu kadar zor olmamalı. :hihi
Gerçi paneli büküp kavisli diye satalım diyen zihniyetten ne beklersin ki? :kop:kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Birisi dünyaca ünlü samsung,her zaman her yerden alınabilecek bir tv,diğeri yerli vestel,kesinlikle alınmaması ve uzak durulması gereken bir tv,şaşırmaya gerek yok,tabii ki vestel yerden yere vurulacak ,uyduruk kapak takımı için samsunga laf söylenirmi (aha uyduruk kapak takımı demişim,sehven yazdığım bu cümleyi "tamircinin beceriksizliğinden kırdığı kapak takımı" olarak düzeltip ... :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Birisi dünyaca ünlü samsung,her zaman her yerden alınabilecek bir tv,diğeri yerli vestel,kesinlikle alınmaması ve uzak durulması gereken bir tv,şaşırmaya gerek yok,tabii ki vestel yerden yere vurulacak ,uyduruk kapak takımı için samsunga laf söylenirmi (aha uyduruk kapak takımı demişim,sehven yazdığım bu cümleyi "tamircinin beceriksizliğinden kırdığı kapak takımı" olarak düzeltip ... :)
Abi cidden böyle saçma düzen görmedim. Yahu orada vida deliği olsa ne olur, Olmasa ne olur?

İki açılıştan sonra kırılan çenelerden evladır hiç olmazsa :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bence de, bir vida koymak bu kadar zor olmamalı. :hihi
Gerçi paneli büküp kavisli diye satalım diyen zihniyetten ne beklersin ki? :kop:kiskis
Umut hiç bozulmayacak iddiası ile tv yaparsın, komple presli yap kardeşim kimse açamasın, kimse de bir gram laf etmez lakin belli ki bu televizyon ileride 1-2-3-4 veya daha fazla sayıda servis hizmeti alacak, her açılışta bir çene firesi demek, tamir sonrası ses basıncı ile zırıltı yapacak kasa demektir :ok

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
bende amatör olarak elektronikle uğraşırım yıllardır, evet vidasız yapılar estetik ama servis görünce tırnaklar kırılınca napcaz kardeşim, istediğin kadar kibar davran geçmiş olsun hep gider bazıları.

eskiden yerli arabalarda sık görürdük dıştan alçıpan vidası ile vidalanan tamponları vardı.

tv ye alçıpan vidası mı atak ne diyosun zamzunk :haha

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bende amatör olarak elektronikle uğraşırım yıllardır, evet vidasız yapılar estetik ama servis görünce tırnaklar kırılınca napcaz kardeşim, istediğin kadar kibar davran geçmiş olsun hep gider bazıları.

eskiden yerli arabalarda sık görürdük dıştan alçıpan vidası ile vidalanan tamponları vardı.

tv ye alçıpan vidası mı atak ne diyosun zamzunk :haha
Ahahahaha bizde var alçıpan vidalı H100 :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri