Samsung Tizen Servis Menüsü ile Tvde Kapalı Özellikler Açılabilr Mi?

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
Merhabalar abilerim kardeşlerim, tizen mu7000 kullanıyorum.bu tvnin kapalı özellikleri var mıdır acaba, servis menüsünden açabileceğimiz özellikler var mıdır?

servis menüsüne girince garantiye bir zeval geliyor mu ?

cep telefonlarında root yapınca sayaç sayıyor ya onun gibi bir durum oluyor mu ?

bilenlerin desteğini bekliyorum

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Benimde merak ettigim bir konu digiturk eulsat kullaniyorum netlik super ama renkler turksata gore soluk servis menusunu kurcalamak.is gorebilir bilen biri.yardimiyla cunku benim tv vestel internetten.yazilim almiyordu servis menusunden bi ozelligi actim oldu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Benimde merak ettigim bir konu digiturk eulsat kullaniyorum netlik super ama renkler turksata gore soluk servis menusunu kurcalamak.is gorebilir bilen biri.yardimiyla cunku benim tv vestel internetten.yazilim almiyordu servis menusunden bi ozelligi actim oldu

Televizyonunuzda VA panel olmasın?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Olabilir tek sorunum renklerin canli olmamasi turksatta renkler daha canli tabi renk konusunda bi lg samsung beklemiyorum da iste belki kaliteli.hdmi kablo alcam renkler daha iyi olabilir

Çözünürlük ayarını kontrol edin. Bir de TV 4K, kanallar veya cihaz FHD ise bulanıklık olması normal.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,266
64
turkaahmet' Alıntı:
Merhabalar abilerim kardeşlerim, tizen mu7000 kullanıyorum.bu tvnin kapalı özellikleri var mıdır acaba, servis menüsünden açabileceğimiz özellikler var mıdır?

servis menüsüne girince garantiye bir zeval geliyor mu ?

cep telefonlarında root yapınca sayaç sayıyor ya onun gibi bir durum oluyor mu ?

bilenlerin desteğini bekliyorum
Büyük ihtimalle log (kayıt) tutuyordur sevgili turkaahmet ,çok emin değilim ama ben şahsen servis menü ayarlarının açık olacağını samıyorum,tıpkı vestel tvler gibi "salt okunur" durumundadır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri