Samsung Telefonumun Arama Yapmıyor Bütüyeç Çıkıyor.

eren.donmez37 Çevrimdışı

eren.donmez37 

Yeni Üye
16 Nis 2020
19
19
Arkadaşlar Herkese Merhaba Öncelikle

Babamın Samsung S5610K Tuşlu Telefonu Var Yaklaşık 2 Sene Önce alındı neyse konuya giriyorum bu telefonun eski olduğunu biliyorum imei konularının forumda konuşulmadığınıda biliyorum fakat benim aklım almıyor lütfen yardım edin sabah babamı aramaya çalıştığımda aranmadı eve geldim baktım *#06# yaptığımda imei yerinde 0000000000000 yazıyordu bakın ben imei değiştirmeyeceğim telefonun kutusunda ve etiketinde duran imei zaten kayıtlı ama var olan imei nasıl gider onu anlamıyorum lütfen yardım edin z3x box olmadan bu işlemi yapabilirmiyim yada bu telefonu nasıl eski haline getiririm telefonculara getirmek istemiyorum açıkcası teşekkürler

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
z3x box veya diğer box lar da destekliyen varsa olur atarsın orjinal telefona box olmadan atılmıyor diye biliyorum, ,imei kendi kendine gitmez bir işlem görmüştür :ok

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Box harici atamazssiniz.telefonu sifirladiysaniz silinmiştir.sadece MTK işlemcili ve çin malı diye tabir edilen Android telefonlara PC ile IMEI yazilabiliyor.kutunun üzerindeki IMEI yi sorgulayın edevletten büyük ihtimalle başka marka model telefon görülecektir.telefoncularda Max 50. TL'ye IMEI atılıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Box harici atamazssiniz.telefonu sifirladiysaniz silinmiştir.sadece MTK işlemcili ve çin malı diye tabir edilen Android telefonlara PC ile IMEI yazilabiliyor.kutunun üzerindeki IMEI yi sorgulayın edevletten büyük ihtimalle başka marka model telefon görülecektir.telefoncularda Max 50. TL'ye IMEI atılıyor.
+1 :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt