SAMSUNG QLED TV PANEL ARIZASI

D Çevrimdışı

digitalboy72

Yeni Üye
29 Mar 2022
4
52
değerli ve pek kıymetli adem helvacı abimm. sizi ve forumu tavsiye ettiler ondan üye oldum. Forumda yeniyim nereye yazacağımı bilemedim. youtube daki videolarınızı izledim. Bir iletişim numarası paylaşmışsınız sanırım eski whatsap çıkmadı.
elimde 2018 model Samsung 55 Q7C qled tv var. Açılışta ekran yeşil oluyor karelenme oluyor tv kendini kapatıp tekrar açıyor. sonra düzeliyor. servisi aradım götürdüler. aradılar panel arızası varmış tamir olmuyo dediler. yenisi sizinde videolarınızda dediğiniz gibi baya yüksek. ........ bin tl cik miş.Kullanıcı hatası da değil miş. fabrikasyon hatası da değilmiş. oluyomuş böyle şeyler. Garantisi bitti. Samsungda 10 yıl panel garantisi var diye biliyorum sordum o garanti yanmalara karşıy mış. youtubedaki bir videonuzdada panel desteğinizi sonlandırdığınızısöylemşsiniz. bir takipçinizi bir tamirciye yönlendirmişsiniz. bana da yardımcı olurmusunuz. panel tamir olur mu. elimde videosu var ama nereye gönderebilirim. özelden yazıcaktım forumda yeniyim yazamadım. en uygun bu başlığı buldum. şimdiden teşekkürler.

WhatsApp-Image-2022-03-29-at-22.49.39.jpg

Geri
Üst Alt