Samsung LE32S81BX/XEH JA32EO

B Çevrimdışı

benbarbaros

Yeni Üye
10 Haz 2022
10
43
S.A. arkadaşlar.. uzun yılladır kullandığım Emektar Samsung LE32S81BX/XEH JA32EO televizyonum hem görüntü hatası hemde ses kesiliyor.. bazen hiç gelmiyor bazen geliyor... acaba bu yol arkadaşımı onarım imkanı varmıdır. maliyeti ne kadar olabilir...

ve yeni olarak 50 veya 55 ekran tv önerilerinize ihtiyacım var... koşullara gelirsek ortalama 3 - 3.5 mt karşıdan veya 10 - 15 derece açıdan izleniyor. genelde akşam saatlerinden sonra kullanılıyor.. gündüz pek izlenmiyor... izlenen içerikler.. genelde internet sitelerinden diziler, filimler... youtube, belki tekrardan netflix.... belgesel tarzı yapımlar... nadiren ulusal tv kanalları ... maçlarla pek ilgim yok.. üst limit 10 - 12 arası... ya üst limitten tek bir televizyon yada biraz daha düşük tv ve tablet pc ... alternatif fikirlere de açığım

20220610_203719.jpg
20220610_203729.jpg
20220610_203749.jpg
20220610_203759.jpg
20220610_203809.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Servis önemsiz derseniz ;

Servis önemli, smartı dışarıdan yöntemlerle de hallederim derseniz;

Smartı harici çözümlerle halletmeniz daha performanslı olur.
Smart için Sunny Prime Stick tavsiye ederim;

TV'nin yanında fırın gördüm. Yeni alacağınız TV'de bunu yapmaktan kaçının derim.
Ciddi ısı kaynağıdır çünkü.
Arıza için bir şey yapılabilir mi? A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol

B Çevrimdışı

benbarbaros

Yeni Üye
10 Haz 2022
10
43
Hem ses hem görüntü hatası varsa anakart gibi görünüyor
görüntü ve ses arızaları birbirinden bağımsız... tv ye hdmi dan bilgisayar bağlayarak filim izleyebiliyorum,, tv ye tam karşıdan bakınca görüntüde herhangi bir problem yok ama fotolarda görüldüğü gibi bir açıdan bakıldığında ekran görüntü varken tamamen ışık kaynağı gibi gözüküyor...

Servis önemsiz derseniz ;

Servis önemli, smartı dışarıdan yöntemlerle de hallederim derseniz;

Smartı harici çözümlerle halletmeniz daha performanslı olur.
Smart için Sunny Prime Stick tavsiye ederim;

TV'nin yanında fırın gördüm. Yeni alacağınız TV'de bunu yapmaktan kaçının derim.
Ciddi ısı kaynağıdır çünkü.
Arıza için bir şey yapılabilir mi? A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol
ustam dediğiniz gibi televizyon ne kadar önemli ise satış sonrası destek ve servis de elektronik ürünler için benim için önemli.. o yüzden Tlc markasını A Adem Helvacı beyin bilgilendirme videoları sonrasın da hiç düşünmedim...

ama diğer vestel tavsiyenize bir bakayım... inceleyim...

fırın muhabbetine gelirsek mekanı orası ... sıcaklık tv ye vurmuyor...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt