Samsung Klima Elektrik Bağlantısı

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
Alüminyum oluşu nedeniyle zaten önermiyoruz ki.!
Ben zaten salon için lg marka aldım buradan önermişti arkadaşlar bu klimada babamın migrosada hediye çekimi ne varmış bu klimada 10 bin seviyesine düşünce almış windfire premium serisi diye geçiyor ben olsam yşne lg alırdım bütcem el verdiğince.

Alüminyum oluşu nedeniyle zaten önermiyoruz ki.!
Borularmı alüminyum geliyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Ben zaten salon için lg marka aldım buradan önermişti arkadaşlar bu klimada babamın migrosada hediye çekimi ne varmış bu klimada 10 bin seviyesine düşünce almış windfire premium serisi diye geçiyor ben olsam yşne lg alırdım bütcem el verdiğince.
Bedava mı :tara
ses etme kullan hocam ozaman. 12lik LG 13000tl olmuş.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Bende öyle yaptım 😅😅 ama samsung canımı sıkıyor lg gözünü seveyim adamlarndört dörtlük iş yaptı ben demeden 10 dk vakum yaptı.
LG şuan ki hizmet kalitesini oturtana bayağı uğraştı.
Geri dönüşlere çok dikkat ediyor.

Bende Samsung hastasıyım Tv, Telefon, Buzdolabı, Mikrodalga, Elektrik süpürgesi aklıne ne gelirse Samsung kullanıyorum :kiskis

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
LG şuan ki hizmet kalitesini oturtana bayağı uğraştı.
Geri dönüşlere çok dikkat ediyor.

Bende Samsung hastasıyım Tv, Telefon, Buzdolabı, Mikrodalga, Elektrik süpürgesi aklıne ne gelirse Samsung kullanıyorum :kiskis
Bende öyle beyaz eşyada falan samsung aldım hatta buzdolabı kapağında ufak bir ezik çıktı dolabımı değiştirelim yoksa kapağımı diye sordular kapağı dedim klima da niye böyleler anlamadım.

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
Yok yok yanlış anlaşılma yok şikayet var da yazdım 2 kere kayıt oluşturdum ancak ısrarla dış üniteyi bağlamayacaklarını söylüyorlar

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Bir marka nasıl müşteri kaybeder top 10 listesine layık bi hikaye..

Çok geçmiş olsun. Uyguna aldıysanız ürünü vazgeçmeyin derim. Malum her şeyin fiyatı uçmuş.

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
Bir marka nasıl müşteri kaybeder top 10 listesine layık bi hikaye..

Çok geçmiş olsun. Uyguna aldıysanız ürünü vazgeçmeyin derim. Malum her şeyin fiyatı uçmuş.
zaten o frenliyor beni o kadar garip bir durum ki düşünün dış üniteye elektrik bağlamıyor siz bağlayın diyor aam bağlarsanız dış ünitenin garantisi biter diyor :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
zaten o frenliyor beni o kadar garip bir durum ki düşünün dış üniteye elektrik bağlamıyor siz bağlayın diyor aam bağlarsanız dış ünitenin garantisi biter diyor :)
Buradaki tuhaf olan kısım elektrik hattı hazır olduğu halde bağlantıyı yapmadan gitmeleri. Ardından müşteriye bağlantı yaparsanız cihaz garanti dışı kalır bilgisi vermeleri. Resmen kısır döngü gibi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt