Samsung eco buble 8kg arıza

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Slm tavsiye forumu ailesi samsung eco bubble 8kg çamaşır makinesi yıkama yaparken duruyor bazen kendini kapatıyor bazen kendi kendine devam ediyor. Verdiği hata kodu 3c baktığımda motor arıza yazıyor ama farklı bir sorun var gibi bunlarda kronik olan bilindik arızalar var mıdır servis gelmeye 500tl istedi geleceği yol maksimum 3km sanki assolist sahneye çıkıyor küfür eder gibi gelmeye 500tl istiyor.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Yuh 500 liramı Kart arızası olabilir geçmiş oldun abi bizim arkadaşın da aynı makinadan vardı çok para harcadi sonunda hurdacı ya verdi

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Kurutma özelliği varmı?
Kurutma özelliği yok

Yuh 500 liramı Kart arızası olabilir geçmiş oldun abi bizim arkadaşın da aynı makinadan vardı çok para harcadi sonunda hurdacı ya verdi
Benim düşüncem de kart arızası gibi ekranda tambur simgesi var normalde çalışılırken onun ışığı kırımızı yanıp sönüyor hata verince o kırımızı ışık sönüyor hiç yanmıyor tamburu elimle sağa sola çevirdim herhangi bir anormal ses gelmiyor üstten kapağı açıp kayışına baktım ondada sorun görünmüyor sanki arabalarda olan sensörlerden bundada varmış gibi sensör yüzünden hataya düşüyor gibi ama çözemedim

IMG_20220506_004852.jpg

Son düzenleme:
Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Kömürlü motor kullanıldıysa kömürleri kontrol etmek lazım.Bldc motorsa 10 yıl motor garantisi varmı bir araştırın derim
Malesef 10 yıl motor garantisi yok kömürleri kontrol etmek için motoru mu açmak lazım normal tamirciler yapabilir mi acaba hep bozulsun istemiyorum fiyatlar malûm

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ev hanımları bile kömür değişimi yapabiliyor sorun kömürlerde ise sende çok rahat değiştirebilirsin ..

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
büyük ihtimal kart problemi var.
kart motoru süremiyor.
ayni arıza 7. yılında bizde de oldu
kazan bazen hareket eder gibi olup
hareket kesiyor ve program başlamıyordu.

Garantiden kart değişimi yapıldı.
Arıza çok benziyor ve tahmini alalı 6-7 yıl olmuştur kronik bir sorun galiba tuşların oradaki kartı söylüyorsan internetten alıp değiştirip denerim devam ederse başka çözüm ararım artık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt