Samsung 65Q70D film izlerken kare düşüşü

O Çevrimdışı

Orm Marius

Yeni Üye
9 Eyl 2024
6
17
Herkese merhaba, burada yeniyim. Samsung 65Q70D kullanıyorum. Panelde siyahlıklar olduğundan dolayı değişecek. Geçenlerde TV'de film izlerken FPS düşüşü olduğunu gördüm ve bu sorunu yaşayan başkaları da daha varmış.

Bunun çözümü var mıdır? Bu modelde kronik mi? Değişen cihazda da aynı sorunu yaşarsam nasıl hareket etmeliyim?

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,810
Uygulama üzerinden mi izliyorsunuz. Netflix vb.
Öyleyse filmdenden çık tekrar girerseniz duzelir

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,810
Bir haftadır yazmışsınız. WiFi bağlantı yaptıysanız. TV yada modem çevresine bu bir haftada elektronik cihaz yada elektrikli bir alet bile etkileyebilir internet baglanti hızını

O Çevrimdışı

Orm Marius

Yeni Üye
9 Eyl 2024
6
17
O Orm Marius Kare eşleme açık mı ?
Ayarlar > Görüntü ve Ses > İçerik Eşle > Dinamik Aralıkla Eşle , Kare Hızıyla Eşle
Böyle bir ayar göremiyorum.
Samurai Samurai, bence arkadaş smart menüdeki Apple uygulamasından bahsediyor
Evet hocam.
Bir haftadır yazmışsınız. WiFi bağlantı yaptıysanız. TV yada modem çevresine bu bir haftada elektronik cihaz yada elektrikli bir alet bile etkileyebilir internet baglanti hızını
Speedtest'te sorun yok ama.

V Çevrimdışı

volkanavci

Yeni Üye
9 Eyl 2024
4
26
Kare hızı eşitleme olması lazım. O ayarı açarsan düzelir. tabi internet kaynaklı bir sorun yaşamıyorsanız.

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
57
49
Biraz konu dışı olacak ancak sorayım dedim. O Orm Marius Normalde bu tv nin görüntü kalitesi nasıl? Tatmin edici mi uydu yayınları ve filmlerde?

Geri
Üst Alt