SAMSUNG 55NU8000-5489,10 ₺

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
:o-o::o-o::o-o: Baya iymiş fiyat .. bitek çözemediğim bu amazon dan alındığında yurt dışı değilmi ??? gümrüğe tabi olursa sıkıntı .. Trden mi gönderiyor anlayamadım siteden satıcı samsung diyoda nirenin samsung u ki???

Y Çevrimdışı

Yuops

Yeni Üye
3 Kas 2018
8
39
:o-o::o-o::o-o: Baya iymiş fiyat .. bitek çözemediğim bu amazon dan alındığında yurt dışı değilmi ??? gümrüğe tabi olursa sıkıntı .. Trden mi gönderiyor anlayamadım siteden satıcı samsung diyoda nirenin samsung u ki???
İlanda ki ürünün satıcı Samsung değil Amazon Türkiye. Siparişleri Türkiye'den gönderiyor ve bu sebeple herhangi bir gümrük işlemine tabi değil. Samsung dediği de bildiğiniz Samsung Global. Garanti olarak soruyorsanız ürün Samsung Türkiye garantili ayrıca Amazon Türkiye garantiside mevcut.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Amazon Türkiye'de satış yapmaya başladı.
Amazon.com.tr'den aldığınız ürünler Türkiye'den gönderiliyor.

Amazon Türkiye için Kocaeli Gebze'de depo kurdu.

Satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde Amazon güvencesinden faydalanbilirsiniz fakat diğer satıcılarda yaşayacağınız sorunlarda Amazon farkını beklemeyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri