Samsung 55NU7400 İncelemesi

S Çevrimdışı

Symurg

Yeni Üye
6 Ağu 2018
6
41
Arkadaşlar merhaba , bu başlık altında 2 aydan fazladır kullandığım SAMSUNG 55NU7400 televizyonumun ile tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Güzel bir inceleme olsun istiyorum ,sizden ricam bana hangi başlıklar hangi konular görseller paylaşmam daha iyi olur söylemeniz. Dönüşlerinize göre inceleyip ilk mesajımı editleyerek burda paylaşacağım.

Teşekkürler

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Uzaktan yakından sağdan soldan detaylı resimler bekliyoruz.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Googleda görselleri mevcuttur. Birebir aynı üründür

Arkadaşımız uzaktan yakından,sağdan soldan derken televizyonun değil ekran görüntüsünün fotoğraflarını istiyoruz,demek istedi.Yani test esnasında açı duyarlılığı nasıl ekran görüntüsü nasıl onu görelim. Yoksa televizyonun görselini az çok bliyoruz. :deli1 Şimdiden teşekkürler.:ok

J Çevrimdışı

jakabo53

Aktif Üye
27 Eyl 2018
56
35
hocam ben de samsung NU507400 kullanıyorum...daha yeni aldım sayılır..2-3 hafta oldu aldığım..deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...mesela en iyi görüntü ayarı nasıl olmalı ? iphone telefonda ios işletisim sistemi olduğu için smart view programını yüklememe rağmen kullanamıyorum...siz kullanabiliyor musunuz?

bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
kardeş inceleme diye konu açmıssın ama youtube da var yada resimler her yerde var yazmıssın cevaba

İnceleme dediğin kendi evin yada stabil ortamında - kullandıgın ortamda tv yi acıp Kendin TV'den sağından solundan resimler cekip buraya koyarsan tv hakkında inceleme yapmıs olursun bir nevi
Bizde tv açı izleme mesafesini anlarız bu sayede :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
TV de bir yayın açıkken farklı açılardan görüntü atarsan iyi olur.
Onun dışında TV yazılımının kullanıcı arayüzünden kareler paylaşırsan iyi olur.
Smart performansı hakkında bahsedersen güzel olur.
TV'deki hoparlörlerin ses kalitesi hakkında fikrini belirtirsen iyi olur.

Bunları bir de videoda birleştirirsen süper olur. :mutlu:hihi

J Çevrimdışı

jakabo53

Aktif Üye
27 Eyl 2018
56
35
TV de bir yayın açıkken farklı açılardan görüntü atarsan iyi olur.
Onun dışında TV yazılımının kullanıcı arayüzünden kareler paylaşırsan iyi olur.
Smart performansı hakkında bahsedersen güzel olur.
TV'deki hoparlörlerin ses kalitesi hakkında fikrini belirtirsen iyi olur.

Bunları bir de videoda birleştirirsen süper olur. :mutlu:hihi
ben de arkadaşlardan renk ayarı hakkında tavsiyeleri bekliyorum ama kimse kullanmıyor galiba :) benim gözlemlediğim sesi harbiden çok iyi...kullanıcı ara yüzü falan çok rahat ve kullanışlı... smart performansını da beğendim,oldukça hızlı ve güzel..tatmin edici.. youtube falan vs.. interneti de çok güzel... herhangibi siteye girip film,maç falan rahat izleyebiliyorsunuz.... video çekip atan birileri olur inş. herkes faydalanmış olur..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
ben de arkadaşlardan renk ayarı hakkında tavsiyeleri bekliyorum ama kimse kullanmıyor galiba :) benim gözlemlediğim sesi harbiden çok iyi...kullanıcı ara yüzü falan çok rahat ve kullanışlı... smart performansını da beğendim,oldukça hızlı ve güzel..tatmin edici.. youtube falan vs.. interneti de çok güzel... herhangibi siteye girip film,maç falan rahat izleyebiliyorsunuz.... video çekip atan birileri olur inş. herkes faydalanmış olur..

TV sizde var, siz .çekin bize atın? :hihi
Forumun YouTube hesabına yükleyelim.

Geri
Üst Alt