SAMSUNG 40" N5000 5 Serisi FHD TV mi yoksa 40" T5300 FHD Smart TV mi?

F Çevrimdışı

fcgrkm

Yeni Üye
19 Ağu 2020
5
43
Herkese merhaba,

Öncelikle A Adem Helvacı , herhangi bir karşılık beklemeden, insanlara yardımcı olmak amacıyla bu dünyaya neredeyse fazla olan bir iyi niyetle tüm tecrübelerinizi, bilgi birikiminizi, tüm detaylarıyla paylaştığınız için çok şanslı, mutlu ve bir o kadar da şaşkın olduğumu belirtmek isterim. :) Sizin sahip olduğunuz uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübeyi nasıl daha fazla para kazanabilirim fikriyle farklı şekillerde işlemeye çalışan o kadar çok kişi var ki artık. Konu teknoloji olsun olmasın.. Geçtiğimiz hafta Ege tarafındaydım ve sanırım sizin dükkanınız da Muğla da. Yanınıza uğrayıp sırf sizinle yüz yüze tanışmak ve bizzat teşekkür etmek istedim. :)

Kendime de TV bakmaya başladığım bir dönemde bir arkadaşımın Samsung TV'sinin mainboard arızası sonrasında, Samsung yetkili servisi, 1.250 TL'ye bu parçanın değişimi olacak şekilde tamirini yapabileceklerini belirtmişler. Daha sonra ilgili yedek parça olmadığı için 1.250 TL'lik farkı vererek bana aşağıdaki iki TV yi önermişler.

40" T5300 FHD Smart TV özellikleri ve şu andaki pazardaki fiyatıyla daha önde sanıyorum. Ancak genel olarak bu değişim ile ilgili yorumlarınızı rica edebilir miyim? Adem Bey'in videosunu da izledim. :)

Teşekkürler, selamlar sevgiler

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

edward 

Yeni Üye
9 Şub 2019
45
24 Eylülde N5000 olan model a101 2300 TL satışa çıktı.A101 Online gözükmüyor bitmiş.

F Çevrimdışı

fcgrkm

Yeni Üye
19 Ağu 2020
5
43
aslina bakarsaniz oncelikle yaoilan bu teklif ve bahsi gecen tv yi 1250 tl vererek almak mantikli mi onu merak ediyorum.. musteri hizmetleri daha buyuk tv icin fiyat farki verelim denmesine ragmen stok yok diyor..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt