Sahtekarlar Yine İş Başında

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Buda yeni Bir Bomba Yazmak yerine resim atıyım dedim

Adsiz3aa247e4cec4bb8c.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Buda yeni Bir Bomba Yazmak yerine resim atıyım dedim

Adsiz3aa247e4cec4bb8c.png
Şimdi bu yazıyı yazan arkadaş bildiğin dolandırılıyor , 8 gün boyunca telefonunun peşinde koşuyor , dolandırıcı kişi bunu devamlı oyalıyor , önce parasını alıyor , sonrada telefonunun parçalarını çalıyor ve can alıcı noktaya geliyorum , en sonundada adamın ismini , dükkanını felan yazmıyorum , yazık adam rızkından yani hırsızlıktan olmasın , devam etsin güzel güzel hırsızlığa , dolandırıcılığa gibisinden birşeyler saçmalıyor.

Yazıyı yazan arkadaş , yakın zamanda elime hurda bir LG telefon geçti diye değilde , yakın zamanda elime çalıntı bir LG telefon geçti diyerek yazıya başlamış olsa , herkes konuya daha hakim olmuş olurdu.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Şimdi bu yazıyı yazan arkadaş bildiğin dolandırılıyor , 8 gün boyunca telefonunun peşinde koşuyor , dolandırıcı kişi bunu devamlı oyalıyor , önce parasını alıyor , sonrada telefonunun parçalarını çalıyor ve can alıcı noktaya geliyorum , en sonundada adamın ismini , dükkanını felan yazmıyorum , yazık adam rızkından yani hırsızlıktan olmasın , devam etsin güzel güzel hırsızlığa , dolandırıcılığa gibisinden birşeyler saçmalıyor.

Yazıyı yazan arkadaş , yakın zamanda elime hurda bir LG telefon geçti diye değilde , yakın zamanda elime çalıntı bir LG telefon geçti diyerek yazıya başlamış olsa , herkes konuya daha hakim olmuş olurdu.
Yazıyı iyi okursan iyi olur tam anlamamışsın sanırım.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bence bu gibi sorunlar sertifikalı işin egli servisler yerine uç kuruş, beş kuruş ucuza halledeyim demekten geçiyor ve sonucu tabikide uzucu oluyor

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yazıyı iyi okursan iyi olur tam anlamamışsın sanırım.
[/Q

Yazıyı yazan arkadaş benim kardeşim özetle bir tanıdığım bir arkadaş al ŞU LG cihazı kartı yanmış ister at ister kullan ister yaptır dedi bende bunu söktüm arızayı anakarttan tespit ettim anakart arayışına girdim letgodan buldum dolandırıcının dükkanına gittim anakartı satın almak için ver ben montaj yaparım cihazda 1-2 saate hazır olur dedi ondan sonra ortalık karıştı zaten bende birini yolladım paramı ve telefonumu aldırdım alan kişi telefondan anlamadığı için kontrol etmeden almış telefon bi geldi iç taraf pert vidalar eksik anakart oturmamış yerine Wifi kablosu eksik hırsızlığa devam etsin yazmışsın adam cahilse kötüyse bizdemi kötü olalım allahından bulsun ben istesem ismini yazamızmıyım ? cismini ha diyelimki yazdım ya sonra ?? Kavga dövüş karakol mahkeme kim uğraşacak bunları bi düşünsenize o HARAM PARA ÇIKAR BİR YERDEN :ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bence bu gibi sorunlar sertifikalı işin egli servisler yerine uç kuruş, beş kuruş ucuza halledeyim demekten geçiyor ve sonucu tabikide uzucu oluyor
Parçası olmayan bir cihaz serviste yokki servis herzaman tabiki ilk tercihim

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32

Parçası olmayan bir cihaz serviste yokki servis herzaman tabiki ilk tercihim
Peki şöyle yapabilirmiyiz başıma hiç gelmedi ama mesala dediginiz gibi servis parça yok dedi dışardan parça alsak kendilerine taktırsak?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Peki şöyle yapabilirmiyiz başıma hiç gelmedi ama mesala dediginiz gibi servis parça yok dedi dışardan parça alsak kendilerine taktırsak?
Dışardan parça bulduk diyelim O Parça Sağlammı ?
O parçanın Herhangi Bir Yerinde arıza Varmı?
Parçayı satan kişi Abi kesin yüzde yüz sağlam biliyorum ben malımı der parça arızalı çıkarsa ne olcak acaba servis sorumluluk kabul etmez bide böyle uğraş yapcağını zannetmiyorum bu şekilde yardımcı olamıyoruz derler bence gerçi adem hocam daha iyi bilir yetkili ve teknik servis konusunda

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sanırım ülkemizde Apple servisleri dışında, ki onların bile bazısında sorun yaşanıyor, adam akıllı telefon servisi yok anladığım kadarıyla. Hangi telefon servisini okusam, bir rezalet çıkıyor. Anneme telefon alma sürecindeyiz, sağlam bir servis kalmamış sanırım ülkede. :alala :hmm

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Sanırım ülkemizde Apple servisleri dışında, ki onların bile bazısında sorun yaşanıyor, adam akıllı telefon servisi yok anladığım kadarıyla. Hangi telefon servisini okusam, bir rezalet çıkıyor. Anneme telefon alma sürecindeyiz, sağlam bir servis kalmamış sanırım ülkede. :alala :hmm
Aynen hocam özellikle telefon olayı ayrı bi dert garantili alırsın işin egli kişilere bile denk gelsen herşeye kullanıcı hatası derler diger elektronik urunlerde boyle şans işi de telefon ayrı bi sorun

Aynen hocam özellikle telefon olayı ayrı bi dert garantili alırsın işin egli kişilere bile denk gelsen herşeye kullanıcı hatası derler diger elektronik urunlerde boyle şans işi de telefon ayrı bi sorun
Anneniz dokunmatik kullanabiliyormu? Apple evet servisini herkez ovuyoda kızılay dagıtmış gibi herkezin elinde :) bide android ayrı bi guzel bence özgurlukçu şimdi ureticiler 1000lira civarında modeller çıkartıyor ama servisleri muamma bide malzeme kalitesi yok şu cam olayınıda anlamıyom ne guzel htcnin metal kasalı cihazları vardı şimdiki cihazları masaya koyarken bile dikat etmek gerekli

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt