Sagem Dect Telefon Tamirleri nerede yapılıyor bilen varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Merhaba
Linteki benzer telefon aldım ancak ses gelmiyor bu tip telefonlar tamir yapılırmı ?
Servine bak demeyin artık piyasada yok 10 yıllık çıktı niye satıyorlarsa.gerçi 25 tl e bit pazarından aldım şimdi kapanmış orası.
Bilmek istediğim bunların tamiri mümkünmü?
Kimin firması sagem tamirleri kim yapıyor 10 sene önceki olduğundan garanti yoktur bit pazarında garanti nerden çıktıysa?
Benzer tip dect telefonlar nerede tamir edilir. Kendim tamir edebilirmiyim???
Ataşehir de tamir yeri varmı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yapılır neden yapılmasın hoparlörü patlaktır tornavida havya uygun hoparlör bulcan eski hoparlörü sök uyduruk eski cep telefondan çıkan kücük hoparlörle test et ses gelirse telefona göre hoparlör ayarla işlem tamam

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Sökülecek gibi görünmüyor,bu tip telefonların tamir yeri varmı hangi servisler yapıyor
Böyle telefon kullansn yokmu aranızda
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sökülecek gibi görünmüyor,bu tip telefonların tamir yeri varmı hangi servisler yapıyor

Bazı tuşlarda sorunda var tamire versem iyi olur,olurda kim bakıyor ki

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sökülür hocam niye sökülmesin vidaları varsa onları tarnavidayla aç sonra yanlardan birleşim yerine tornavida ucu yada bıçak ile bastır korkma sağ sol kanırt o şekilde açılır tabi plastik kısmı biraz zedelenecek torvida izi falan oda normal hiç hasar vermeden açamazsın tırnaklar var birbirine geçmeli yanlardan yavaş yavaş açarsın
yada ikinci el çalışan telefonlar var onlardan al gitsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Bazı tuşlarda sorunda var tamire versem iyi olur,olurda kim bakıyor ki
bak böyle açacaksın video link veriyorum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Burada tamire göre 10 tl ucuz ama çalışırmı acaba,açıklama da sıfır yazıyo ama
sıfır diyo ama ilan get değil yani kargo anlaşması yok 20 lira kargo ücreti çıkabilir önce havale sonra kargoya vericem diyen dolandırıcılar,da var dikat et get ilan olsun kargo anlaşmalı yada ücretsiz kargolu ürün al

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
sıfır diyo ama ilan get değil yani kargo anlaşması yok 20 lira kargo ücreti çıkabilir önce havale sonra kargoya vericem diyen dolandırıcılar,da var dikat et get ilan olsun kargo anlaşmalı yada ücretsiz kargolu ürün al
Kargo ile değil elden almak için. İstanbul içi metro ile gidebileceğim yer olur.kargoyla uğraşamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt