S8+ HOPARLÖR CIZIRTI SORUNU

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
arkadaslar meraba 20 gunluk s8+ cep telefonunda muzik dinlerken hoparlorle konusma yaparken cizırdamalar oluyo ne yapmamı tavsiye edersiniz servise versem cihaz daha yeni tamir icin icinin acılmasıni istemiyorum varmi tavsiyesi olan

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Üretim hatası olabilir, birşey kaçmış olabilir. Garantili cihaz, tam tespit yapabilmek için cihazı sökmek lazım bence. Servise verin derim. Bana kalırsa değişim isteyin.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Servis değişimde diretiyorsa aldığınız yere iade edin, 30 güne kadar koşulsuz iade hakkı var diye biliyorum ama emin değilim. Yanlış bilgilendirmiş olmayayım.
İnternet harici satışlarda ürün kullanıldıktan sonra iade gibi bir hak yok bildiğim kadarıyla. internetten satışlarda ise 14 gün iade hakkı var.
Servise vermek en uygun seçenek. Servislerde arızanın türüne göre değişmekle birlikte genelde tamir yoluna gidiyor. Umarım değişim olur ama olmazsa da telefona müdehale eden yetkili servis sonuçta endişe etmenize gerek yok diye düşünüyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
İnternet harici satışlarda ürün kullanıldıktan sonra iade gibi bir hak yok bildiğim kadarıyla. internetten satışlarda ise 14 gün iade hakkı var.
Servise vermek en uygun seçenek. Servislerde arızanın türüne göre değişmekle birlikte genelde tamir yoluna gidiyor. Umarım değişim olur ama olmazsa da telefona müdehale eden yetkili servis sonuçta endişe etmenize gerek yok diye düşünüyorum
ambalaji,paketi bozulan üründe gecerli degil diye biliyorum. :bilmiyom

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
ambalaji,paketi bozulan üründe gecerli degil diye biliyorum. :bilmiyom
Evet ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması diye bir kural var ama göreceli sağa sola sünebilitesi yüksek bir kavram. Açmadan sihirli küre yoluyla anlamak gerekli sanırım :hmm

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Evet ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması diye bir kural var ama göreceli sağa sola sünebilitesi yüksek bir kavram. Açmadan sihirli küre yoluyla anlamak gerekli sanırım :hmm

Aslında şöyle, pakete hasar vermediyseniz, aksesuarlar tam ise iade alınabiliyor.
Teknoloji mağazalarında böyle genelde benim bildiğim.

İade ürünleri ucuza outlet şeklinde satan firmalar da var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt