ryzen 5 5600g apu işlemci bilgisayar alınır mı?

L Çevrimdışı

Ludwig1301

Yeni Üye
26 Şub 2022
2
21
bilgisayarım bozuluktan sonra biraz araştırma yaptım ve 7600tlye ryzen 5 5600g işlemcisi olan bi hazır sistem buldum. alınır mı fiyatına değer mi? bir de üstüne monitör almayı düşünüyorum.

ürünün linki:

bu sisteme çok pahalı olmayan bi monitör de önermek isterseniz çok memnun kalırım. sizce 7600 liraya değer mi? hem oyun oynatsın hem de Office, PowerPoint gibi uygulamaları çalıştırsın istiyorum.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
oyunları açsın office gibi günlük uygulamalarda sıkıntı çıkarmasın diyorsanız tamam. ama mevcuttaki onboard ekran kartları ideal bir oyun keyfini yaşatmaz. tabi ne kadar ekmek o kadar köfte.

L Çevrimdışı

Ludwig1301

Yeni Üye
26 Şub 2022
2
21
cevabınız için teşekkür ederim. zaten çok oynadığım oyun yok l4d2 csgo lol vs gibi oyunları çalıştırsın kâfi. arada da vegas prodan render almam gerekebilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
cevabınız için teşekkür ederim. zaten çok oynadığım oyun yok l4d2 csgo lol vs gibi oyunları çalıştırsın kâfi. arada da vegas prodan render almam gerekebilir.
Oyun önemliyse bu alınabilir;

RAM yükseltilmeli tabi.
Veya bunlar da olabilir;

P Çevrimdışı

Poyrazz 

Yasaklı Üye
20 Mar 2022
25
47
Satılan sitenin ürün açıklaması ile ürün başlığı birbirini tutmuyor. Anakart bir eski model, ram belirsiz. Bu fiyata normal diyelim. fp ürünü demek pek doğru değil. Normal bir sistemnır, normal bir fiyat.
Online oyun oynatır, bu cpu ile harici ekten kartı olmadan gta v, 60 fps gibi değerlerde oynanabiliyor. 8gb ram ile
Daha detayları incelemek isterseniz çok güzel iki video var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri