Rubenis RBS 20 Vantilatör

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
3 sene oldu alalı ben hiç sorun yaşamadım. Sadece iple durdurma yerini kullanmıyorum. Yan tarafta kademe düğmesinden kapatıyorum. Kullanmayacağım zaman fişini çekiyorum.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
3 sene oldu alalı ben hiç sorun yaşamadım. Sadece iple durdurma yerini kullanmıyorum. Yan tarafta kademe düğmesinden kapatıyorum. Kullanmayacağım zaman fişini çekiyorum.

bu tarz ürünler sanayi tipi diye mi geçiyor ve normal ürünlere göre daha çok mu ses çıkarıyor?
iç pervane metal mi plastik mi?

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
İç pervane metal olması lazım. Sanayi tipi olayı ayrı bir muamma. Başka bir firma 18 inç ürün yapmış 55W motor var. Yanıp duruyor alet. 85W ve üstü bu boyutlardaki ürünler için idealdir. Bu değerin altında kalan ürünleri almayın. Ve mümkünse servis ağı geniş markalara yönelin.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
bu tarz ürünler sanayi tipi diye mi geçiyor ve normal ürünlere göre daha çok mu ses çıkarıyor?
iç pervane metal mi plastik mi?
Pervanesi metal ses son kademesinde biraz çıkıyor. Yani 0 desibel diyemeyiz ama sesi normal rahatsız etmiyor yani, iyi ve sağlam bir ürün. Sanayi tipinde ev kullanımı için üretilmiş.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İç pervane metal olması lazım. Sanayi tipi olayı ayrı bir muamma. Başka bir firma 18 inç ürün yapmış 55W motor var. Yanıp duruyor alet. 85W ve üstü bu boyutlardaki ürünler için idealdir. Bu değerin altında kalan ürünleri almayın. Ve mümkünse servis ağı geniş markalara yönelin.

Bizde Midea üretimi Raks marka vantilatör var, yıllar önce Migros'tan almıştık, hala kullanıyoruz memnunuz.
40 CM civarı bir pervanesi ve 45 Watt motoru var.
Gürültülü biraz ama oldukça iş görüyor.

Şimdilerde vantilatör fiyatları uçmuş açıkçası.
Böyle olacağını bilseydim 1 adet daha alırdım. :kiskis

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Raks Manisa'da battiginda kalıpları dahil olmak üzere bir İstanbul firması almış demişlerdi. Raks'ın şu anki ürünleri bile çoğu firmanın ürününe 5 başar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Raks Manisa'da battiginda kalıpları dahil olmak üzere bir İstanbul firması almış demişlerdi. Raks'ın şu anki ürünleri bile çoğu firmanın ürününe 5 başar.

Ben vantilatörü söktüğümde içindeki etiketi görüp öyle öğrendim Midea üretimi olduğunu.
Güzel ürün, 60 TL gibi bir rakama almıştık o zamanlar.:krotey

raks-bf16-std.jpg

raks-bf16-std-buyuk.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt