ROTA TEKNOLOJİ

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Arkadaşlar n11 de mağzaları var Vestelin ihraç ürünlerini satıyorlar 2200 smr ürünler var 1800 fiyatına veya daha uygun Hitachi modelleri olsun baska satan ben görmedim yeni tv alacaklar göz gezdirsinler fiyat performanslı ürünleri var sattıkları bazı ürünler Vestel grubundan Tr de diyebilirim

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Ben gözümü karartip aldim Urunu hala kullanmaktayim Servis sifir islem gormemis ihrac urunu dedi 2 yil da gatantisi mevcut Tercih kisiye kalmis

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Vestel in ihraç ürünlerini hele ki internetten, Türkiyede alacak olanlar 100 düşünsün 1 alsın nokta net..
e abi hani vestel süper marka idi :) bunlar ihraç bi de. bize satılanlardan daha iyi olan ürünler seçilmişler değil mi :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
e abi hani vestel süper marka idi :) bunlar ihraç bi de. bize satılanlardan daha iyi olan ürünler seçilmişler değil mi :)
Ben senin gibi körü körüne marka düşmanı da değilim, marka hayranı da değilim o yüzden söylemlerimin duruma, kişiye, koşula göre değişken olması normaldir.

Sana bu üretimlerin neden uzak durulması gerektiğini uazarom elbette lakin zamanıma yazık, nasılsa okumayacak, okusan da kendini haklı göstermek için başka söylemlere gireceksin.

İyisi mi bundan sonraki süreçte ne sen benim yazdıklarımı gör, ne de ben sana cevap yazıp yazmamak arasında ikilemde kalmayayım :ok

Vestel kötü marka abi, sen uzak dur :kiskis

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Ben senin gibi körü körüne marka düşmanı da değilim, marka hayranı da değilim o yüzden söylemlerimin duruma, kişiye, koşula göre değişken olması normaldir.

Sana bu üretimlerin neden uzak durulması gerektiğini uazarom elbette lakin zamanıma yazık, nasılsa okumayacak, okusan da kendini haklı göstermek için başka söylemlere gireceksin.

İyisi mi bundan sonraki süreçte ne sen benim yazdıklarımı gör, ne de ben sana cevap yazıp yazmamak arasında ikilemde kalmayayım :ok

Vestel kötü marka abi, sen uzak dur :kiskis
beni böyle tanımana üzüldüm ama sen istediğin gibi gör.
marka düşmanı değilim. sen dahil çoğunuzun evinde 3 vestel ürünü varsa bende en az 1 fazlası vardır emin ol. ama o tv çöptü. bunu anlamıyorsan ben napim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

beni böyle tanımana üzüldüm ama sen istediğin gibi gör.
marka düşmanı değilim. sen dahil çoğunuzun evinde 3 vestel ürünü varsa bende en az 1 fazlası vardır emin ol. ama o tv çöptü. bunu anlamıyorsan ben napim?
o mesajını okumadım okumam da. çünkü sen beni anlamadan bi şeyler karalamaya çalışmışsın. ne yapmamı bekliyordun ki? bana hitap etmeyen boş şeyi okuyup oınlara cevap yazsam bu sefer diyecektin ki bana laf yetiştirme. kusura bakma ben ne yapsam o kafan takılı kalmış benim düşman olmama.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu vergi belasına insanlar tv almaz oldu. markalar bize yeni teknoloji göndermez oldu. nasıl göndersin? vestel de meydanı boş buldu yıllardır aynı çöpleri bize kakaladı durdu. inanmayan gitsin istanbulda ankarada bi avm ye. bakın reyonlara. vestelin tv sini bile koymak istemiyor satıcı. neden diye bi sorun?
-abi adam gibi modelleri yok ki. zamanın gerisinde ürünler. millet de istemiyor artık.
aldığın cevap bu.
vestelin kendi mağazasında bile tv yok ya. sadece 2 tane boy boy teşhirlik ürünleri olur. başka şey bulamazsın. koca mağazada kutulu kutusuz 3 tv anca.
işte bu hale geldi tv satışları sayelerinde.
tıpkı zamanında koç un meşhur 1.6 vergisi gibi.
bunu eleştirmek suç mu?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Hayır, neden ihraç ürünler için böyle bir algı var ki?
Dünyada sadece Avrupa ülkeleri yok, üçüncü dünya ülkeleri de var. Parasına göre ürünler. :ok

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Hayır, neden ihraç ürünler için böyle bir algı var ki?
Dünyada sadece Avrupa ülkeleri yok, üçüncü dünya ülkeleri de var. Parasına göre ürünler. :ok
abi adam satabilmek için bize sattığından iyisini koymak zorunda. inanmıyorsan bi ihracat fazlası meyve sebzelere bak. onlar depoda aylarca kalmasına rağmen bize satılan en kral meyveden iyi durumdadır :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri