ROTA Climate QTXN35U Ses performans videosu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bir takipçi kardeşimizin ricası üzerine kendi evindeki ROTA Climate QTXN35U model klimanın ses performans videosunu kanalımda paylaştım.
Bildiğiniz üzere teknik bilgi içeren, tüketiciye fayda sağlayabilecek her türlü veriyi, DOĞRU olmakkaydı ile sizlerle paylaşıyoruz.

Yine bildiğiniz üzere bizler eleştiririz ancak hiç bir markaya düşman olmayız, bunun basit bir örneği olarak sizlere bu gün (Bu konuyu açtıktan sonra yeni konu açarak) HOTPOİNT ARİSTON buzdolabının kısa bir incelem konusunu da açacağım, bu konunun özelliği ise, kuruluma HOTPOİNT yetkili servisi ile birlikte gitmiş olmamdır :ok

Bu anlamda kardeşimizin kendi evinden çekimini de sizlere paylaşıyorum. :ok

@Sota başkan bu klima hakkındaki görüşlerin nelerdir? Oldukça sessiz görünüyor :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Aslinda Yazacak Pek Birsey Yok
Klimamiz Midea Uretimidir
Giris Sinifi Stabil Bir Klima
Midea Blanc Neredeyse Ayni Ozelliklere Sahip
Fiyatlarida 3 asagi 5 yukari ayni sayılır.

En iyi F/P olan urunu olan Vestel Flora dusunmeyenler icin iyi bir alternatiftir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslinda Yazacak Pek Birsey Yok
Klimamiz Midea Uretimidir
Giris Sinifi Stabil Bir Klima
Midea Blanc Neredeyse Ayni Ozelliklere Sahip
Fiyatlarida 3 asagi 5 yukari ayni sayılır.

En iyi F/P olan urunu olan Vestel Flora dusunmeyenler icin iyi bir alternatiftir.

O halde kardeşimize, gönül rahatlığı ile kullanmasını diliyor, Potansiyel alıcılara da ürünün MİDEA üretimi güvenilir bir ürün olduğunu belirtebiliyoruz.

Yalnız ben de aynı koşullarda yani Ağustos böceklerinin gazabına uğramadığım bir FLORA ses performans videosu yine yayınlayacağım elbette :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt