Rockstar Games'in Leş Bir Firma Olması

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Araba sürme mekanikleri, modellemeler, çatışma mekanikleri, hikaye, karakter gelişimi, araç çeşitliliği, yerin üstünde de altında da yapabileceğin bi sürü şey var. Oyunda zeplin de var denizaltı da var Tren de var yolcu uçağı da var. 7 yıl önce yapılmış bir oyun.

Araba sürme mekanikleri kötü onu söyleyeyim.
Forza Horizon 4 o konuda zirveye oynar bence.
Karakter gelişi 50 yıldır aynı açıkçası.
Biraz dövüş, biraz koşu, biraz sürüş, ilerleme hep aynı. Zemin hep aynı kısacası.

Söylediklerinizin hepsi açık dünyaya dahil şeyler.
Ama sonuçta özürleri olan ve gelişmemekte ısrar eden bir oyun.
Milyonlarca insana oyun parası satmayı biliyorlar ama. :hihi

CD Projekt RED fanboyu değilim tabi, Witcher'a boşuna verdiğim paradan sonra, GTA her zamanki GTA.
Açık dünya dışında önde olduğu bir konu yok bence.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Araba sürme mekanikleri kötü onu söyleyeyim.
Forza Horizon 4 o konuda zirveye oynar bence.
Karakter gelişi 50 yıldır aynı açıkçası.
Biraz dövüş, biraz koşu, biraz sürüş, ilerleme hep aynı. Zemin hep aynı kısacası.

Söylediklerinizin hepsi açık dünyaya dahil şeyler.
Ama sonuçta özürleri olan ve gelişmemekte ısrar eden bir oyun.
Milyonlarca insana oyun parası satmayı biliyorlar ama. :hihi

CD Projekt RED fanboyu değilim tabi, Witcher'a boşuna verdiğim paradan sonra, GTA her zamanki GTA.
Açık dünya dışında önde olduğu bir konu yok bence.
Forza Horizon 4 araba üzerine odaklanmış bir yarış oyunu. GTA öyle değil. Ama forza ile kıyaslanabilecek kadar iyi araç sürmek. Forzadaki çatışma mekanikleri GTA ile kıyaslanamaz çünkü yok. Ama GTA'daki yarış ve araç sürme, araç modellemesi forza ile yarışır. GTA'nın iyi olmasının sebebi bu zaten. Birçok şey bir arada.

Witcher konusunu anlamadım. Aldığınıza pişman mı oldunuz?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Forza Horizon 4 araba üzerine odaklanmış bir yarış oyunu. GTA öyle değil. Ama forza ile kıyaslanabilecek kadar iyi araç sürmek. Forzadaki çatışma mekanikleri GTA ile kıyaslanamaz çünkü yok. Ama GTA'daki yarış ve araç sürme, araç modellemesi forza ile yarışır. GTA'nın iyi olmasının sebebi bu zaten. Birçok şey bir arada.

Witcher konusunu anlamadım. Aldığınıza pişman mı oldunuz?

GTA'nın araç mekanikleri konusunda Forza'dan iyi olabileceğini düşünmüyorum.
Evet Witcher aldığıma pişman oldum, benlik bir oyun değil. İşsiz insan oyunu. :kiskis

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
GTA'nın araç mekanikleri konusunda Forza'dan iyi olabileceğini düşünmüyorum.
Evet Witcher aldığıma pişman oldum, benlik bir oyun değil. İşsiz insan oyunu. :kiskis
Witcher'ı beğenmemeni anlarım da işsiz insan oyunu demen yanlış. Çok fazla beğenilen bir oyun. Sana hitap etmeyebilir.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Witcher 3 o arayüzü ile beni tatmin edemedi açıkçası.
Witcher 3 ilk başta karışık gelebilir ama ilk 2-3 saat sabredersen oyun kendini sevdiriyor. Oyunda mükemmel bir hikaye ve hikaye anlatımı var. Müzikler, görseller mükemmel. Ben mesela oyunda hiç iksir falan yapmadım. O igni vb. büyülerini çok az kullandım. Genelde kılıcı çeker kafa göz dalardım. Bu şekilde de oynanıyor geri kalmıyorsun. Görevler çok detaylı, iz sürüyorsun, olay yerini inceliyorsun falan insanı o atmosfere sokuyor. İade etmediysen bence bir şans ver. 2-3 saatte hikaye seni içine çeker. Tabi hikayeyi takip ediyorsan.

Bilgisayar Evreni Çevrimdışı

Bilgisayar Evreni

Aktif Üye
24 May 2020
60
34
Kim ne derse desin bence oyun yapımcılarının bir numarası rockstar ben rdr 2 deki o mekanikler olsun grafikler olsun hayran kaldım içine alıp çekiveriyor bir anda o yüzden girdim mi 2 ile 3 saatdan aşağa çıkamıyorum hele görev yapıyor san tamam zaten ne ara bu kadar saat geçti diyorsun GTA 5 daha geliştirilmiş mekanikleri mevcut bu kesin zevkler ve renkler tartışılmaz tabi o ayrı bir konu zamanla optimizasyon sorunları çözülür bence orta high arası oynuyordum düşünün bir bir bayandan yiyeceğiniz tiribi bir attan yemek nedir yanlışlıkla bin me tuşuna basacağıma bir iki defa bir vurdum ata bir trip atıyor gör :)

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41
Witcher 3 ilk başta karışık gelebilir ama ilk 2-3 saat sabredersen oyun kendini sevdiriyor. Oyunda mükemmel bir hikaye ve hikaye anlatımı var. Müzikler, görseller mükemmel. Ben mesela oyunda hiç iksir falan yapmadım. O igni vb. büyülerini çok az kullandım. Genelde kılıcı çeker kafa göz dalardım. Bu şekilde de oynanıyor geri kalmıyorsun. Görevler çok detaylı, iz sürüyorsun, olay yerini inceliyorsun falan insanı o atmosfere sokuyor. İade etmediysen bence bir şans ver. 2-3 saatte hikaye seni içine çeker. Tabi hikayeyi takip ediyorsan.

Xbox gamepass ile bedava geliyor zaten ve efsane bir oyundur 3 sene önce Türkçe dil desteği de geldi oynamayan herkese tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri