Roborock S5 Max

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Tam robotsüpürge konusunda mesajlasirken sürekli takip ettigim insanlarin indirim ve firsatlari paylastigi bir sitede konuyu gördüm bende burada paylasiyim dedim
öncelikli bilgi aldigim sitede almanyadan insanlarin paylasim yaptigini belirteyim türkiye icin durum ne olur bilmiyorum
yazdigina göre " Roborock S5 Max (avrupaya) kargo dahil 284,90€ " internette bulunabilecek en uygun su anda 320,74€
tekrar hatirlatayim bu durum almanya icin gecerli fakat Türkiye icinde uygun olabilir isteyen incelesin
burdan sonra paylasimi yapan kisinin yazdigini kendimce tercüme ederek yaziyorum.

"AliExpress de 29.Mart.2021 saat sabah 9:00 dan sonra " Roborock S5 Max (avrupaya) kargo dahil 284,90€ " ya alabilirsiniz.
Ürünü bu fiyat almak icin gerekli olan indirim kodu "328FAST30" size 22 dolarlik bir indirim saglayacak. Kodla birlikte yapmaniz gerekenler ürünü dolar üzerinden ödemeniz ve döviz degisim ücreti almayan bir kredi kartina sahip olmaniz.
ödeme paypal yolu ile de yapilabilir ( bu sizin isinize yaramaz ama belki bir tanidiginiz vardir diye yinede ekliyorum) güncel en uygun satis fiyati 320,17€."

simdi bende kendi arastirdigim örnek fiyatlari yazayim:
Amazon.de: 419,00€
Idealo.de ( fiyat karsilastirma sitesi) bulabildigi en uygun fiyat
Mediamartk : 402.84€

bu konuyu acan arkadasin yazdigi fiyati ben bulamadim acikasi benim buldugum fiyatlarla yaklasik 100 euro kazanc var

kampanya linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
ekleme yapayim, linkteki saticida stoklarin cogu tükendigi icin oradan alamadim bende baska bir saticidan aldim ödemeyi paypal ile biraz önce aptim 7 gün icinde gelecekmis 324€ euro diye yazdi sürec hakkinda bilgi vermeye calisirim
sparis verdigim satici

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri