Render işlemleri için laptop

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Laptop tavsiyesi vermiyorum ama uzun ömürlü olsun derseniz intel işlemcili nvdia ekran kartlı laptop alın derim

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Dell ürünlerini tavsiye ederim, evladiyelik oluyorlar, sağlam ve sorunsuz çalışıyorlar, siz render işlemleri yapacaksınız, kaliteli ssd almanızı tavsiye ederim samsung evo 870 gibi, normal hdd veya ssd kullanmayın, hem hızlı iş görür hemde uzun süre kullanırsınız.
veya hepsiburada da çeşitleri var 12-24 bin arası

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
M1 Macbook Air 16 Gb Ram.
Gerisi traş. Tabii sadece Windows platformuna özel bir app kullanmiyorsanız. İşlemcisi her işin altından çıkmak için yeterlidir, Batarya süresi 15+ saat üstündedir, diger markalar gibi kütük power ünitesini çantanızda taşımazsınız. Bu bile en büyük artısıdır. Malzeme kalitesi B+ denebilir. Isınmaz - Kalkış yapan SU-57 uçağı misali ses çıkarmaz. Sonradan satmak için uygundur değeri düşmez vs vs.

Dipnot : herhangi bir markanın fanı değilim.

Biliyorum bütçenizi azda olsa aşıyor ama değer...
Şimdiden alacağınız laptop hayırlı olsun.

Dell ürünlerini tavsiye ederim, evladiyelik oluyorlar, sağlam ve sorunsuz çalışıyorlar, siz render işlemleri yapacaksınız, kaliteli ssd almanızı tavsiye ederim samsung evo 870 gibi, normal hdd veya ssd kullanmayın, hem hızlı iş görür hemde uzun süre kullanırsınız.
veya hepsiburada da çeşitleri var 12-24 bin arası
Bir markaya bu kadar bağlanmanız sağlıklı değil. Elektronik şans işidir kaldı ki ülkelerin seviyesine göre malzeme (kozmetik) kalitesi değişiyor. Sizin kullandığınız hiç sorun çıkarmayabilir ama öyle olmasından ötürü körü körüne övmeniz saçma olmuş.

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Adobe yazılımları after effect, photshop vb progrmalar kullanılacak . Windows kullanmak zorundayım.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Arkadaşlar bir sorum daha var. Bu tarz içerikleri yapan bir program var mı . Benim bulduğum snagit var ama tam olarak bu şekilde yapmıyor.

youu.png

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
M1 Macbook Air 16 Gb Ram.
Gerisi traş. Tabii sadece Windows platformuna özel bir app kullanmiyorsanız. İşlemcisi her işin altından çıkmak için yeterlidir, Batarya süresi 15+ saat üstündedir, diger markalar gibi kütük power ünitesini çantanızda taşımazsınız. Bu bile en büyük artısıdır. Malzeme kalitesi B+ denebilir. Isınmaz - Kalkış yapan SU-57 uçağı misali ses çıkarmaz. Sonradan satmak için uygundur değeri düşmez vs vs.

Dipnot : herhangi bir markanın fanı değilim.

Biliyorum bütçenizi azda olsa aşıyor ama değer...
Şimdiden alacağınız laptop hayırlı olsun.

Bir markaya bu kadar bağlanmanız sağlıklı değil. Elektronik şans işidir kaldı ki ülkelerin seviyesine göre malzeme (kozmetik) kalitesi değişiyor. Sizin kullandığınız hiç sorun çıkarmayabilir ama öyle olmasından ötürü körü körüne övmeniz saçma olmuş.
körü körüne övmüş değilim, şuan evimde asus laptop ve lenovo laptop var, işyerinde de hp den bıktığım için devamlı sorunlu, toshibaya geçtim 2015 yılından beri toshiba satellite kullanıyorum. kullandıklarım içinde en iyisi dell olduğu için onu tavsiye ettim, hiçbir markanın veya modelin Fanı değilim, imkan olsa Xaiomi Airbook alırım o ayrı bir durum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri