Regal TV MB96 Upgrade sonrası siyah ekran

byalpercam Çevrimdışı

byalpercam

Yeni Üye
27 Mar 2020
9
34
Merhabalar,

Aşağıdaki görsel tv me ait. upgrade yapayım dedim ama siyah ekranda. Tv yi açtığımda regal logosu flan da gelmiyor. Siyah ekran kalıyor ekranda hiçbirşey yazmıyor.

Full yazılım yüklesem çözülür mü? Elinde uygun full yazılım olan varmı?

Yüklediğim upgrade aşağıdaki linkte mevcut.

Yardım eder misiniz.

0.jpg

20200327_2109100ddcd3437f32f69d.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Güncelleme yapmamişsiniz başka bir modelin full yazılımını yuklemişsiniz. Çalıştığı için şukredilmeli ? sakın bı daha oynamayın yazılımsal bir gelişme olmayacaktır. YouTube veya İnternet düzelmez. Birazdan teknowest yazılımı paylaşacaktır.

byalpercam Çevrimdışı

byalpercam

Yeni Üye
27 Mar 2020
9
34
Güncelleme yapmamişsiniz başka bir modelin full yazılımını yuklemişsiniz. Çalıştığı için şukredilmeli ? sakın bı daha oynamayın yazılımsal bir gelişme olmayacaktır. YouTube veya İnternet düzelmez. Birazdan teknowest yazılımı paylaşacaktır.

Çalıştığı derken. Sanırım çalışmıyor. Tv yi açınca sndby ışığı 5 6 kez yanıp sönüyor. Ekrana hiçbirşey gelmiyor. Sadece ekran ışığı yanıyor gibi oluyor :(

byalpercam Çevrimdışı

byalpercam

Yeni Üye
27 Mar 2020
9
34
full yükleme anlatım;tıklayınız

Merhabalar,

farklı usb belleklerle de denedim. Fat32 usb belleğe attığınız rar in içindeki 3 dosyayı kopyalıyorum. tv ye takıp ok tuşuna basarak (15saniye) fişi takıyorum.

Ama sndby işiği hızlı yanıp sönmüyor. Bi ekran ışığı gelip gisiyor gibi başka da bişey yok.

Aceba bozuldu mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri