Regal Televizyon Açılıp Logodan Sonra Kapanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Regal marka bir televizyonumuz var. Henüz yanına gidip bakma fırsatı bulamadığım için modelini tam bilmiyorum. Televizyon açılıp, logosu göründükten sonra kapanıyormuş. Arıza yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı?

M Çevrimdışı

MuhammedOmer

Yeni Üye
18 Mar 2022
6
32
Regal TV 17MB120 Panel VES400QNSS - 3D - U02
Logo görünür gibi olup tekrar kapanıyor. Forumdaki birkaç uygulamayı denedim lakin sonuç alamadım. İnternetten tam panel numarası ile de birşey bulamadım. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Seri numarası paylaşırsanız yazılım denem şansımız olur
Logo görünür gibi olup tekrar kapanıyor. Forumdaki birkaç uygulamayı denedim lakin sonuç alamadım. İnternetten tam panel numarası ile de birşey bulamadım. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49

Linkini verdiğim konuda seri paylaşıp ful yazlım talep ediniz

minaybuke Çevrimdışı

minaybuke

Yeni Üye
15 Eyl 2023
1
18
Sorunu halledebildiniz mi? Şuan ayni sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Sorunu halledebildiniz mi? Şuan ayni sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Aşağıdaki konunun ilk mesajını okuyun. Gerekli bilgileri içeren mesajınızı (Görsellerle birlikte) aynı konu altında paylaşın;

Yazılım isteği ana konuları belirlidir. Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri