regal ld32h4041s yazılım ?

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
Yazılım güncelleyeceğim başlıkta belirttiğim tv kullanıyorum google da aratınca bir sitede buldum ama emin olamadım, bu tv nin güvenilir, doğrulanmış kaynaktan yeni yazılımı sürümü varsa paylaşır mısınız?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
mb81 ve 82 ana kart ile sahaya sürülmüş, netleştirmek için model değil, seri numarası yada kumandadan menü 4725 yaparak çıkan resmi ekleyiniz.

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
mb81 ve 82 ana kart ile sahaya sürülmüş, netleştirmek için model değil, seri numarası yada kumandadan menü 4725 yaparak çıkan resmi ekleyiniz.
Buyrun

1575031241137-720145716.jpg

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
Neden full yazılım yolu? çekirdek daha basit biraz önce youtube da videosunu da izlemiştim farkı var mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca indirdiğim yazılım linki core?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Neden full yazılım yolu? çekirdek daha basit biraz önce youtube da videosunu da izlemiştim farkı var mı?

Ayrıca indirdiğim yazılım linki core?
mb82 ler kart gereiği çoğusu menü 1505 ile yüklemez. ama deneyebilirsin
yöntem full olsa bile core olarak yüklenir.

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
Sorunsuz şekilde güncelledim yanlız esasında benim güncelleme amacım usb bellek içerisine attığım The Walking Dead dizisini 720p olarak açtığımda ekranda ses formasının desteklenmediğini gördüğüm içindi
Yani bu güncelleme ile ben ne kazandım ne gibi artıları oldu Tv nin?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sorunsuz şekilde güncelledim yanlız esasında benim güncelleme amacım usb bellek içerisine attığım The Walking Dead dizisini 720p olarak açtığımda ekranda ses formasının desteklenmediğini gördüğüm içindi
Yani bu güncelleme ile ben ne kazandım ne gibi artıları oldu Tv nin?
o yazılım daha çok performans ve tema ağırlıklı idi, kullanım kitapçığı haricindeki format desteklemez genelde mp4 sorunsuz göstemktedir. yine bu yazılımla deneyebilirsiniz.

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
o yazılım daha çok performans ve tema ağırlıklı idi, kullanım kitapçığı haricindeki format desteklemez genelde mp4 sorunsuz göstemktedir. yine bu yazılımla deneyebilirsiniz.
Performansa yönelik yazılım var mı peki yani bilgisayarda bios gibi düşünürsek ben Tv teknolojisine pek hakim değilim onun için soruyorum, bunların çeşitleri mi var?
Varsa eğer onun linkini isteyeceğim sizden yoksa yapacak bişey yok napalım

Performans demişim pardon özellik olacak

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Performansa yönelik yazılım var mı peki yani bilgisayarda bios gibi düşünürsek ben Tv teknolojisine pek hakim değilim onun için soruyorum, bunların çeşitleri mi var?
Varsa eğer onun linkini isteyeceğim sizden yoksa yapacak bişey yok napalım

Performans demişim pardon özellik olacak
ne yazıkki başka yazılım bulamazsınız.
donanım olarak çok eski bir karttır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sormayın, ben almadım babam gil seneler önce almış hiçbirşey yapılamıyor en basitinden usb ile film izleyim diyorum onda bile çeşitli sorunlarla karşılaşıyorum.
evet, zamanındaki teknolojide buydu
o zamanlar usb girişli olan bazı televizyonlarda sadece jpg formatını açması bile teknoloji olarak görülüyordu :)
tavsiyem android box cihazı alabilirsiniz

K Çevrimdışı

Kormac

Aktif Üye
29 Kas 2019
63
33
evet, zamanındaki teknolojide buydu
o zamanlar usb girişli olan bazı televizyonlarda sadece jpg formatını açması bile teknoloji olarak görülüyordu :)
tavsiyem android box cihazı alabilirsiniz
Android box nedir ne gibi kolaylıkları var esasında biz film ve maç izlemek için kullanıyoruz daha çok onun için bilgisayarda Tv ye yakın olduğundan bi tane uzun hdmi kablosu sipariş ettim pc de açıp tv de izlemek için acele ettim galiba?

10 m hdmi kablosu işimi görür mü şimdilik, bu tv de kullanabilir miyim sorunsuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt