REGAL den 3 Ay KOŞULSUZ İade Kampanyası

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bildiğiniz üzere son zamanlarda biraz bu REGAL markasının üzerinde duruyorum zira 2 inci ana marka olma hedefleri doğrultusunda bazı değişik ve tüketici yararına uygulamalara imza atabiliyorlar.

İşte bu doğrultuda Hem beyaz eşya hem de Telvizyon gurubunu kapsayan 3 AY KOŞULSUZ İADE kampanyası bu gün, yani 1 MAYIS itibari ile başlamıştır ve 30 HAZİRAN tarihine kadar da devam edecektir.

Kampanya hakkında biraz bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıya bir yazı aktarıyorum.

“Kampanya 1 Mayıs 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Regal Yetkili Mağazalarından satın alınan Regal markalı seçili Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Solo Fırın, Ankastre ve TV ürünlerinde geçerlidir. Büro Tipi Buzdolapları kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, fatura tarihinden itibaren 3 ay içinde işbu “İade Katılım Sertifikası” ile birlikte ürünün satın alındığı Regal Yetkili Mağazasına başvurmalıdır. Regal Yetkili Mağazasına başvuru sonrasında Regal Yetkili Servisi tüketiciden ürünü teslim alırken işbu “İade Katılım Sertifikası”nın ilgili kısmını dolduracak ve tüketiciye Servis Fişi verecektir. Tüketici, Regal Yetkili Servisi ürünü teslim aldıktan sonra işbu “İade Katılım Sertifikası” ve Servis Fişi ile birlikte para iadesini ürünün satın alındığı Regal Yetkili Mağazasından yapacaktır. Regal Yetkili Servisinin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği hasarlı ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Regal kampanya dahilindeki ürünleri değiştirme hakkı saklıdır.''

aa11-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Valla süper kampanya . Tvyi tamir edemezsem alayım 3 ay sonra iade ederim :hoba1:hoba1

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Valla helal olsun Regal e malına güvenmek malının arkasında durmak işte budur. Avox tanda böyle bir hareket bekliyoruz. Dimi Ahmet bey :mutlu

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Awox önce 49 inch-55 inch 4k tv yapsın.benim oda küçük 65 çok büyük geliyor.hadi ucuz diye awox alalım diyorum.fakat 4k tvsi yok.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Azizim siz direkt Ahmet Bey'e hitap ediyorsunuz ne güzel :kop

Üstadım sayende Ahmet bey forumu takip ediyordur diye düşünüyorum. Sonuç itibariyle forum kardeşliği çerçevesinde Ahmet bey de bizden biri bizi kırmaz heralde :clap2

Geri
Üst Alt