REGAL Çamaşır Makineleri ve Deterjan Kampanyasındaki Ürünler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bildiğiniz üzere bir süredir ekranlarda REGAL çamaşır makinelerinde 1 Yıl deterjan kampanyası reklamları dönmektedir.

Forumda çok ilgi yok gibi ancak mailden bir hayli soru gelmesi üzerine ufak bir bilgilendirme konusu açma gereği duydum. 

Kampanyaya dahil olan ürünlerin listesi ve kurumun resmi açıklaması aşağıdadır.

Regal'den Tüm Yılın Kirlilerini Yıkayan Kampanya! Regal'den 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alanlara 1 Yıllık OMO sıvı deterjan HEDİYE!
Kampanya 05 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Regal Yetkili Satıcılarından alınan ve 5 Mart tarihine kadar montajı yapılan 8 kg ve üstü Regal Çamaşır Makinelerinde geçerlidir.  Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 15 Mart 2018 tarihine kadar   üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra 6 adet Omo Sıvı Active 36 Yıkama 2700 ml başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir. 

Kampanyaya dahil olan ürünler aşağıda belirtilmiştir. 

Bunlar zaten internette her yerde bulabileceğiniz bilgiler.

Bulamayacağınız bilgileri de her zamanki gibi ben paylaşayım sizlere.

Ürün üretiminde kullanılan elektronik kartların dizaynı, mühendisliği, yazılımı tamamen bizim mühendislerimize aittir.

Konponentler her markada olduğu gibi dışarıdan tedarik edilmiştir. 

Özellik olarak ben kendime örnek ürün ECOJET 1229 u seçtim.

Makine tek su girişlidir.
61 litre, 9kg A+++ Twinjet dir.
Santrifüj devri 1200rpm dir.
Rezistansında özel kaplama mevcuttur ki buna kireç kalkanı deniyor.
Buzzer ikaz sistemi mevcuttur.
Üründe DC motor kullanılmıştır.
Motor üretici firması NİDEC dir.
Ürünler 3 Yıl garantili ve VESTEL servis hizmetiile ücretsiz nakliye/montaj hizmetine sahiptir.
+1
+2
+3
+4
Olmak üzere toplamda 7 yıla kadar ücretli garanti uzatabilirsiniz.

Merak ettiğiniz başka hususlar var ise sormanız yeterlidir :ok:

Geri
Üst Alt